PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484120}

[Rec] 2

[Rec]²
6,0 55 757
ocen
6,0 10 1 55757
5,4 9
ocen krytyków
[Rec] 2
powrót do forum filmu [Rec] 2

Ja myśle że znowu reporterka z kamerzystą będą kręcić dokument tylko że o tym co się wydarzyło w tej kamienicy i będą prowadzić wywiady naprzykład z Angelą o tym jak przeżyła.

ocenił(a) film na 6

Powiedz mi po co oceniasz film który jeszcze nie powstał ?? dałeś mu note 7/10 i jeszcze dodałes go do ulubionych... brak słów dla dzieci neostrady.. :/

użytkownik usunięty
danix23_2

dlaczego oceniam film który jeszcze nie powstał ? Ponieważ chciałem mieć go w ulubionych... :) pozdrawiam cię... jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało...

ocenił(a) film na 6

Wiesz wymyśl może coś lepszego, oceniasz film bo chcesz mieć go w ulubionych no naprawdę wzruszające... :/ przeglądając niektóre twoje posty mam wrażenie że nie wiesz co piszesz np "Pisze już to kolejny raz... Kwarantanna jest lepsza od REC i jeżeli ktoś chciałby ten film obejrzeć to naprawde polecam" a kilka dni późnej do filmu "Kwarantanna" dodajesz nowy temat którego ewidentnie nie napisałeś i kończysz go tym podsumowaniem: "REC 10/10
Kwarantanna 7/10 (za jedyną dobrą scene i za polską strone internetową)"
Ps. Ja Cię nie pozdrawiam!

użytkownik usunięty
danix23_2

zawsze lubiałem dużo pisać... hehe ;)

ocenił(a) film na 6

Weź nie rób z siebie jeszcze większego idioty!

użytkownik usunięty
danix23_2

hahahaha...
jeśli moje posty ci nie pasują to poprostu nie komentuj, ok ? ;)

ocenił(a) film na 6

głupotę trzeba tępić :D ok ?

danix23_2

Nie dyskutuj z głupcem, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones