PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484120}

[Rec] 2

[Rec]²
6,0 55 757
ocen
6,0 10 1 55757
5,4 9
ocen krytyków
[Rec] 2
powrót do forum filmu [Rec] 2

Sam nie wiem.

ocenił(a) film na 6

W obu częściach doszukiwałem się podobnego klimatu jak w "Paranormal Activity".Żeby
było straszniej to puściłem te oba filmy o północy po cienku.Lekko się zawiodłem. Jedynie
co mnie przerażało to,np. w 1 części przypadkowa stłuczka czegoś,jak szli do tej starej babki
co tam stała. Plus za aktorów(brak sztucznej gry) i za zero nudy. Efektów superowych nie
było i o to chodzi. Mogli bardziej podkręcić klimat jak w PA. Bo jak zobaczyłem te obie części
to, myślę że te filmy są dla dzieci od lat 15. I aha. Coś dla fanów gry F.E.A.R... Co byście
powiedzieli jakby niektóre sytuacje z tej gry,nawiązać do 2 części Reca? Jak myślicie,byłoby
lepiej z tym oddziałem antyterrorystycznym? Bo w tej grze to omal nie można było się posrać
ze strachu małej dziewczynki.

ocenił(a) film na 8
Putek47

Pomysł z tym oddziałem antyterrorystycznym był bardzo dobry. Nie pokazano ich jako typowo amerykanskich bohaterów,tylko jako zwykłych ludzi,którzy nigdy wcześniej nie mięli do czynienia z tym czymś. Mi ogólnie bardziej podobał się Rec (obie części). Ale to oczywiście mój gust i moja opinia...

ocenił(a) film na 6
kratos9922

No fakt. Jak ja bym był w takiej sytuacji to też bym się zdziwił że tu kanibale biegają,ale trochę scenariusze osłabili ich postawę. Gdzie tu granaty,gdzie dodatkowa amunicja? Bo sytuacja gdzie Martinios czy jakoś tak powiedział że nie miał amunicji już po oddaniu 3x serii po 5 strzał... A tak grupa antyterrorystyczna nie działa, zawsze jest dodatkowa broń i amunicja... Granaty w razie czego też. I tu minus więc ogólnie oceniam na 6+/10

ocenił(a) film na 8
Putek47

Rzeczywiście prawda jest,że nie byli kompletnie przygotowani pod względem stanu amunicji,co jest trochę nielogiczne,gdyż ten księżulek wiedział co ich może spotkać. Ale z drugiej strony,gdyby weszła tam grupa uzbrojonych w granaty,duża ilość magazynków,to nie byłby to do konca horror,bo sprawa zostałaby załatwiona od razu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones