PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484120}

[Rec] 2

[Rec]²
6,0 55 757
ocen
6,0 10 1 55757
5,4 9
ocen krytyków
[Rec] 2
powrót do forum filmu [Rec] 2

daję 10/10

ocenił(a) film na 10

film jest lepszy niż część pierwsza. ukazuje wspaniały klimat. , jest bardziej straszny i
bardziej mroczny niż cześć pierwsza. film posiada zaskakujące zakończenie

ocenił(a) film na 7
konradello11

Nie zgodzę sie fakt....ta część byla dobra ale beznadziejna w porównaniu do 1 częsci która trzymała w napięciu była straszniejsza imiała ciekawszą fabułe w tą częsc nie potrzebnie mieszali diabła.Ale to tylko moje zdanie

ocenił(a) film na 1
konradello11

film był tragiczny:
- irracjonalne zachowanie wyszkolonych antyterrostów czy kim oni byli - mieli broń, a zachowywali się jak cioty
- pierwszą osobą zabijąca w filmie i wykazującą choć minimum męskości to ksiądz, który zabiera broń antyterroryście....
- z realistycznego horroru o jakiejś infekcji zrobili bajkę nie trzymajacej się kupy o diabełkach.. no bez jaj

ocenił(a) film na 1
konradello11

dałam 1, chociaż mam dużą tolerancję na irracjonalne motywy w horrorach i zawsze oceniam dość łagodnie.
- kamera lata tak, że nie widać poprostu nic
- nie wiadomo co w danej chwili się tam dzieje, kto, kogo, po co
- pomieszanie stylów, otoczenie realne, zakażone zombi jakby z zupełnie innego filmu
- ostatecznie 1, bo tego filmu poprosut nie dało sie dooglądać do końca, latająca kamera męczy widza

ocenił(a) film na 4
jadziolek

U mnie 4/10, choć powiem uczciwie, że po 30 min. wyłączyłem. Zgadzam się odnośnie "pierdołowatości" AT, zamiast strzelać-gadali, kamera faktycznie za bardzo latała, choć w 1 części to był atut. Cwani producenci pomyśleli, że dodadzą kilkadziesiąt zombiaków więcej i znów "zaskoczy".

ocenił(a) film na 7
konradello11

Ja miałem dac 6 ale za rewelacyjny dzwięk w filmie podwyższam do 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones