PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484120}

[Rec] 2

[Rec]²
6,0 55 757
ocen
6,0 10 1 55757
5,4 9
ocen krytyków
[Rec] 2
powrót do forum filmu [Rec] 2

jedna wielka masakra, jest tak słaby, że nawet nie chce mi sie o nim pisać.

ocenił(a) film na 7
kalami

mało filmów widziałeś w życiu

ocenił(a) film na 2
peeszet

Nie mam pojecia kto wypuszcza takie filmy do kin, naprawde :D

ocenił(a) film na 6
grygu

Pewnie wolisz Avatarka, bo fajnuśkie efekty. Albo dalej żyjesz w latach 90tych i liczysz na genialne produkcje.

ocenił(a) film na 1
peeszet

nie wydaje mi się :)

ocenił(a) film na 7
kalami

Nie no jedynka fajna 2 też się fajnie zapowiadała a tu nagle mi wyjeżdżają ze szczepionką na opentanie. Porażka

ocenił(a) film na 7
kalami

To nie pisz,bo to nie ma sensu. Zajrzalem do Ciebie; oceniasz wysoko fajne filmy. Tez je sobie cenie, wiec nie wiem skad u Ciebie taki zbedny,infantylny komentarz. Pomysl czasem. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
HRA

Skąd? Stąd że tak uważam, a komentarz nie jest zbędny - wręcz przeciwnie ostrzega ludzi przed straceniem 80 minut życia :)

kalami

Jak dla kogo oczywiście, bo ja akurat i wielu innych myśli inaczej :P

Ale dobra nie wnikam...

ocenił(a) film na 7
kalami

Uwielbiam takie komentarze. Zero treści merytorycznej, zero argumentów.
Twój komentarz jest tak marny, "że nawet nie chce mi sie o nim pisać." Brzmi znajomo?

ocenił(a) film na 1
leeeon

nikt nie każe Ci ich czytać :) film jest po prostu słaby, wg mnie najgorszy jaki widziałam w swoim życiu i tyle w temacie :) po co mam się o tym rozpisywać, szkoda życia :P

ocenił(a) film na 5
kalami

Jedynka świetna. Dwójka dno, szczerze mówiąc to się co chwile śmiałem, jak byłem w kinie. Zastrzelenie strażaka... jakaś parodia.

Hitman93

No jedynka była bardzo zacnym filmem a dwójka to trochę gniot . Po co w tym filmie wrzucali charakter religijny , i w jedynce byli bez broni i to budowało o wiele lepszą atmosferę . No i jeszcze raz ... PO CO DO TEGO FILMU WRZUCILI OPĘTANIA

ocenił(a) film na 5
ENDmOstER

Ta broń to też jakaś parodia swoją drogą.
A to ciągłe rodzielanie się komandosów to jakiś idiotyzm. "W mieszkaniu jest cos podejrzanego, idz tam sam, w razie czego Ci nie pomozemy bo bedziemy w pięciu pilnować schodów..."

ocenił(a) film na 5
Hitman93

No i oczywiście śmiercionośny wirus byłby dużo lepszy moim zdaniem.

ocenił(a) film na 2
Hitman93

weez porażka REC to mega gniot ,wiadomo to TYLKO film ale bezsens goni bezsens ,chociażby Ci ,,komandosi'' szkol się całe życie w chwili zagrożenia strzel sobie w łeb z rozpaczy... albo te bardzo mądre rozdzielania co ktoś wspomniał wcześniej ;)

DAWIDHACZKUR

DOBRZE że sobie strzelił! - Inaczej REC 2 straciłby urok bo ten fragment wg. mnie był najlepszy :) Jakoś się mogłem utoższamić z postacią, a nie jak to bywa w horrorach, że ludzie lecą w strone grozy zamiast poprostu spieprzać... albo się poderżnąć - bynajmniej ja bym tak zrobił :D

Pzdr.

Recorder

(post zdublowany)

ocenił(a) film na 2
Recorder

znaczy ok ,w sumie tez wolałbym się zabić niż dać zeżreć albo zarazić :D no ale to jest komandos ,uzbrojony,wyszkolony;) ja to bym się z tymi trzaskał do oporu a jak bym wiedział ze nie dam rady to bym się zastrzelił ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones