PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519774}
6,5 149 824
oceny
6,5 10 1 149824
7,0 21
ocen krytyków
Łatwa dziewczyna
powrót do forum filmu Łatwa dziewczyna

Dobra komedia, jak dla mnie film dość przyjemny, zabawny 7/10

ocenił(a) film na 5
marysiapyt

A według mnie ten film jest obrzydliwy. Inteligentna młodzież stoi na straży moralności. Gdyby nie cycki Aly Michalk'i, to w życiu nie oglądałbym tych herezji

ocenił(a) film na 5
Sony_West

Komedia nie jest bardzo zła, ale do dobrych też nie należy. Po prostu zwykły średniak, który jednak troszkę daje do myślenia.
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/05/atwa-dziewczyna-2010.html

ocenił(a) film na 8
Krzysztof421

Ciężko zaleźć film który w podobnie zgrabny sposób oddaje złożoność spraw i dylematów wokół plotki, kłamstwa, szukania akceptacji, reputacji i tak dalej, i to w tak atrakcyjnej i na tle innych amerykańskich komedii - inteligentnej formie. Poza tym, był naprawdę śmieszny. Dla mnie zasłużone 8/10, a gustuję w innych produkcjach.

użytkownik usunięty
Lucas207

Podpisuję się pod tym co piszesz. Inteligentne i zabawne dialogi, Teksty głównej bohaterki i jej rodziców, to kopalnia tekstów zabawnych, a jednocześnie mądrych i błyskotliwych. Bez wulgaryzmów, przemocy i scen w stylu "rzucania w kogoś tortem czy puszczania bąków" będących nie raz fundamentem głupawych komedyjek made in USA. Wesołych Świąt, poza tym.

ocenił(a) film na 8

Dziękuję! Wzajemnie! Choć chyba troszkę się spóźniłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones