PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37306}

Ława przysięgłych

Runaway Jury
7,3 25 681
ocen
7,3 10 1 25681
7,0 7
ocen krytyków
Ława przysięgłych
powrót do forum filmu Ława przysięgłych

9/10

ocenił(a) film na 9

Uważam, że film jest naprawdę godny uwagi, nie tyle co wynika z treści fabuły, ale co jednocześnie pokazuje jak ukartowane są sprawy w sądach i na kogo co przechodzi. Dla tych którzy nie obejrzeli nie będę dalej spojlerował. Polecam, film godny uwagi.

ocenił(a) film na 9
Karolexification

Tak, zgadzam się z Twoją oceną i opinią. Film naprawdę ciekawy :)

ocenił(a) film na 3
Karolexification

albo jesteś idiotą, albo kompletnym ignorantem

ocenił(a) film na 9
karkens

Pierwsze na pewno nie, choć nie mnie to oceniać, a drugie nie rozumiem dlaczego akurat "ignorant". Uważam, że film jest dobry, nie megazajebisty bo tego nie powiedziałem, ale dobry, jest to moje zdanie którym chce się podzielić z użytkownikami filmwebu, aby mogli mieć jakiekolwiek pojęcie o ocenie filmu.

ocenił(a) film na 7
Karolexification

Jeszcze nie widziałem filmu ale za to przeczytałm światną książke Grisham'a na podstawie której powstał ten film. I czy nadal polecicie mi obejżenie filmu czy nie zawiodę się??

ocenił(a) film na 9
lionel

Książki nie czytałem, ale zależy co chcesz znaleźć w tym filmie? Szybka, wartka akcja i ciekawie poprowadzona fabuła? No to raczej nie tu. Zagadkowy klimat, dobra gra aktorska, kilka komplikacji które każą nam wytężyć umysł? Oczywiście, polecam

ocenił(a) film na 6
lionel

Ja się zawiodłam - to, że w filmie zdecydowano się na sprawę producenta broni a nie tytoniu (jak w książce) moim zdaniem spłyciło fabułę i straciło ten pazur. Tak samo jak rozgrywka z przekupionymi ławnikami. Pewnie jakbym nie czytała książki to film by mi się bardzo podobał, a tak.... przeciętny.

ocenił(a) film na 8
Karolexification

Potwierdzam. Ciekawa fabuła, wartka akcja, znani aktorzy. Oglądałem 2 razy i za każdym razem mi się podobało. Polecam obejrzeć !

ocenił(a) film na 9
Karolexification

Moim zdaniem film jest warty obejrzenia ze względu na nienaganne aktorstwo i ciekawą fabułę. Polecam ;)

użytkownik usunięty
Karolexification

Poza jednym - 2ka bohaterow wyludza 15 mln dolarow od strony pozwanej na rzekomy werdykt lawy przysieglych, perfidnie oszukujac jednak platnika. W prawdziwym zyciu juzby mieli obciete rece albo zabitych w rodzinie, a po drugie w filmie kreuje ich sie ostatecznie na dobrych bohaterow podczas gdy sami dokonali oszustwa. Nieistotne, ze kosztem 'zlej' strony, to byla hipokryzja i zbyt "skrotowy", naiwny chwyt jak na szanujacy sie film - przede wszystkim. A na tym zdarzeniu de facto opiera sie caly film. A zatem - naciagana tandeta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones