PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38677}

Łowca śmierci

Deathstalker
4,5 309
ocen
4,5 10 1 309
Łowca śmierci
powrót do forum filmu Łowca śmierci

j.w.

Lektor albo napisy.

Jak ktoś kuma ENG to na necie jest, ale brak napisów.

michal.2907

Gdybyś by jeszcze zainteresowany tym "arcydziełem" fantasy, to napisy właśnie się pojawiły. :)

ocenił(a) film na 4
kwadracik

Wiem, już to mam :) Jaram się na sam widok plakatu. Będzie mega! :)

michal.2907

Na pewno. ;) Uwe Boll nie zrobiłby tego lepiej. :D

ocenił(a) film na 4
kwadracik

Widziałeś w ogóle film, bo masz nieoceniony? Ode mnie 4/10.

Jak kojarzysz więcej b-klasowych perełek fantasy, to polecaj. Jestem fanem. Może znasz parę tytułów, których nie kojarzę.

Conana, Red Sonię, Dragonslayera, Beastmastera, Yora i Barbarians znam.

michal.2907

Z tego co widzę chodzi o heroic fantasy(?) i wiele trzeba, by Cię zaskoczyć. Oglądałem większość (poza 2-ma ostatnimi), ale też nie jest oddanym fanem tego gatunku (poza Conanem oczywiście ;)). "Łowca" ma u mnie mocną 3-kę: brak dystansu i humoru (chociażby nieskomplikowanego, takiego "bohaterskiego" właśnie), no chyba że śmiejemy się z przaśności wykonania. Wtedy to komedia, że boki zrywać. :P

ocenił(a) film na 4
kwadracik

Na przaśność mogę przymknąć oko, bo wynika ze słabości budżetu. Coś niezależnego od twórców. A i z marnym budżetem da się coś fajnego zrobić. Gorzej, gdy- jak w 'Deathstalkerze'- budżet zmarnowano na gołe cycki.

Dark, heroic, sword and sorcery, might and magic... Różnice w podgatunkach fantasy są tak umowne, że wg mnie nie mają sensu.

Fantasy z lat 80- tych znam wyrywkowo i jednak można mnie zaskoczyć :) Szukam dalej. Jak ci się coś przypomni to wal śmiało :)

michal.2907

Kurde, naprawdę ciężko Cię zadziwić, bo nawet "Zardoza" widziałeś (ale to lata 70-te). :P Ale mam tu małą perełkę której chyba nie oglądałeś (brak oceny przy filmie) "Hercules powraca". Nie jest to typowe fantasy (raczej pastisz), ale podejście do tematu niesamowicie kreatywne (nawet Woody Allen nie powstydziłby się równie absurdalnego humoru). Zobaczyć (żeby uwierzyć) trzeba koniecznie! :D

michal.2907

Na Amazon Prime Video jest teraz sporo tego klimatu, wystarczy poszukać a znajdziesz takie perełki jak Łowca Śmierci albo The Sisterhood :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones