PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644817}

Łowca czarownic

The Last Witch Hunter
6,2 64 993
oceny
6,2 10 1 64993
3,6 7
ocen krytyków
Łowca czarownic
powrót do forum filmu Łowca czarownic

Uwielbiam filmy o magii, czarownicach i uwielbiam Vin Diesela dlatego uważam sobotnie po południe za mile spędzony czas w kinowym fotelu

kisiamonisia

Szkoda tylko ze ta cała królowa czarownic była taka brzydka...

ocenił(a) film na 3
kisiamonisia

Vin Diesel pasuje do tej roli jak świni siodło.

ocenił(a) film na 7
wingtsun

nIE ZGADZAM SIĘ, ŚWIEŻO PO SEANSIE I vIN PASUJE TU BARDZO DOBRZE. sorry za cap.

ocenił(a) film na 7
kisiamonisia

Ja też, dlatego niech sobie 'eksperci' wieszają na nim psy i niech miażdży go boxoffice. Jeśli jest fajny klimat i ogólnie mi się podoba to kij w oko wszystkim, którzy próbują mi wmówić że jest inaczej.

ocenił(a) film na 6
kisiamonisia

Strasznie wtórny i momentami działania bohaterów kiepsko uzasadnione, ale mi to w tym przypadku specjalnie nie przeszkadzało. Pojechałem się wyluzować, otrzymałem, co chciałem.

Dassanar

To prawda - mam wrażenie, że oglądałem coś pomiędzy Nieśmiertelnym, Batmanem a większością filmów fantasy. Ale było fajnie! Ja chcę więcej! Nie obrażę się, jak będziemy mieli jakąś trylogię czy coś! Byle się dobrze bawić :)

ocenił(a) film na 5
ohjehr

I jeszcze Constantine, Jestem legendą...

ocenił(a) film na 6
Dassanar

Racja. Dobre kino akcji fantasy i tyle. Dam mu 6/10

kisiamonisia

SSSSupppper, ale twój profil nie istnieje. Piszesz jako anonim. I co mam brać twoją opinię serio? Jesteś troll, nie Shrek (bo to ja jestem), ale czy zabijanie "czarownic" uważasz za fajne?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones