PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560073}

Łowcy 2

Jägarna 2
6,7 1 327
ocen
6,7 10 1 1327
Łowcy 2
powrót do forum filmu Łowcy 2

...właściwie od początku wiadomo kto......ten wie,tamten też wie,ze wie ten pierwszy,ten drugi kombinuje 2godz jak sie wywinąć a pierwszy usilnie się stara przez 2godz mu udowodnić wine...nie ma intrygi, tajemnicy,zaskoczenia w finale...No ale najwidoczniej taka konstrukcja...Osobiście liczyłem na więcej...6/10

Blejd_Wietrzna_Ospa

dokladnie.zepsuli troche film przez to ze wiadomo kto kogo po co.

ocenił(a) film na 8
Blejd_Wietrzna_Ospa

Ale ta świadomość od początku-kto?-ma swoje pozytywy!Trzyma w napięciu..bezsilnej niemocy obserwowanie,jak ZŁEMU człowiekowi może się po kolei wszystko udawać;jak trudno można dobrać mu się do skóry-co jest..uczuciem tak nienośnym,że..myślałam,że trzasnę!Tak też było w I części;postępujące wyrodnienie i..wrażenie,że nie ma mocnych na zbrodniarzy..Jeszcze myślałam,że w II części okaże się,że braciszek sfingował wybuchowe samobójstwo;że podłożył zwłoki Filipinki-jako swoje-a wtedy nie było jeszcze badań DNA(?);zresztą..ogień niszczy DNA..Dobre filmy!Klasyczne kryminały!Dobrze zrobione!Nareszcie..nie po amerykańsku!Warto oglądać obydwie części-jedna po drugiej..

ocenił(a) film na 8
dobbiacco_attersee

Zgadzam się co do słowa film trzyma do samego końca

ocenił(a) film na 8
dobbiacco_attersee

Tak, zgadzam się - dobrze to ujęłaś - "bezsilne obserwowanie". Ten film ma naprawdę solidną fabułę. Niby wszystko w tym filmie wiadomo, a jednak jest ciągle jakaś niepewność co do zakończenia.

dobbiacco_attersee

Trafiłeś/aś w samo sedno. Jednakże liczyłam z lekka, że na koniec coś się jeszcze wydarzy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones