PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400815}

Łowcy smoków

Chasseurs de dragons
6,5 8 672
oceny
6,5 10 1 8672
Łowcy smoków
powrót do forum filmu Łowcy smoków

Przepiękna animacja

ocenił(a) film na 6

chyba jedna z najlepszych jakie do tej pory widziałem. Jednak trochę jakby "bez serca" cała fabuła, do tego lekkie braki w dubbingu. Czasem zbyt wrzaskliwie (Zoe), a czasem zbyt niezrozumiale (podczas walk). Ogólna ocena 6/10, z czego 1 pkt dodałem właśnie za przepiękną animację.

użytkownik usunięty
jack78

tak jak napisales animacja jest piekna, muzyka i ogolnie dzwiek tez, wszystko na najwyzszym swiatowym poziomie, ale czegos chyba zabraklo w scenariuszu, jakos ta cala historia mnie az tak nie porwala, no i zakonczenie niezbyt jakies wymyslne (mam na mysli walke)
do obejrzenia zachecil mnie serial, ktorego fragmenty przypadkiem widzialem w tv i wydawal mi sie calkiem zabawny - a tutaj mimo ze humorystycznych elementow jest sporo, to wcale mnie nie smieszyly, a calosc byla zdecydowanie bardziej dramatyczna
7/10 (tylko 7)

Jeżeli chodzi o animacje to małe arcydzieło. Reszta niestety stoi już na bardzo średnim poziomie

ocenił(a) film na 5
howlet

muzyka też nienajgorsza, szczególnie rozbroilo mnie "mamular fight" xD

użytkownik usunięty
jack78

Animacja 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones