PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615679}

Łowcy wilkołaków

Red: Werewolf Hunter
3,7 746
ocen
3,7 10 1 746
Łowcy wilkołaków
powrót do forum filmu Łowcy wilkołaków

Jakim cudem ona się nie zmienia skoro została ugryziona? O czymś nie wiem?

Edi122

Spłoń na stosie za spojler!!! Avada kedavra!

ocenił(a) film na 4
Edi122

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Bo zabiła swojego narzeczonego, który ją ugryzł.

ocenił(a) film na 6
Desire28

dokładnie, oglądasz i nie wiesz? ;o

Desire28

Z całej masy filmów o podobnej tematyce, które do tej pory obejrzałem lub tylko zerknąłem @;-) wynika, że to co piszesz tyczy się wyłącznie wampirów!!! Z wilkołakami to nic nie daje. Nawet zabicie tego co cię pogryzł nie pomaga. Jak już raz wpadłeś w g... to nie ma odwrotu i już nic nie pomoże. Wyłącznie to gdy ktoś takiego pogryzionego (vel już wilkołaka) załatwi albo on sam siebie załatwi.
Co prawda w Van Helsingu pojawił się motyw jakiejś "odtrutki" ale należy chyba to potraktować jako puszczenie wodzy fantazji przez scenarzystów (pomijając że to wszystko to czysta fantazja @:-) ).

gandalfszalony

Widać to w przypadku serialu The Vampire Diares jak Katherine wstrzyknęła Elenie jad wilkołaka...wilkołaka nie ma a jad działa :)

gandalfszalony

Bodajże w klasycznym Wolfmanie, a także remake'u z Benicio Del Toro zabicie wyższego wilkołaka miało leczyć wilkołactwo u tych niższego rzędu, ale do końca nie pamiętam czy zadziałało. Jestem pewien tylko, że Del Toro ścigał wilkołaka który go ugryzł by zakończyć swoją klątwę. :)

gandalfszalony

No widzisz, jak nieuważnie filmy oglądasz... Mówili o tej metodzie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones