PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700}

Ściągany

Wrongfully Accused
6,9 44 877
ocen
6,9 10 1 44877
6,0 8
ocen krytyków
Ściągany
powrót do forum filmu Ściągany

gdzie Leslie był na farmie, i kilka razy zwracał uwagę na samolot, który na niego leci :D:D:D:D:D:D:D:D:

W ogóle TEN BANDYTA Z JEDNĄ RĘKĄ I NOGĄ ILE RAZY SIKAŁEM ZE ŚMIECHU GDY WIDZIALEM JEGO TWARZ O BOZE XDDDD

W ogóle z jakiego filmu jest ta scena, co dwóch bejsbolistów idzie i nagle znikają w polu?

ocenił(a) film na 10
Ffmat

Hehe, no ten film jest GENIALNY i tyle!!! :DD
Chyba z takiego filmu z Kevinem Costnerem, coś mi się kojarzy :D

megalis7

Pole Marzeń - to kultowy film w USA.

http://www.filmweb.pl/film/Pole+marze%C5%84-1989-8763

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

w USA co drugi kultowy ;D

ocenił(a) film na 8
Ffmat

Moja ulubiona scena to ta gdy Ryan Harrison (mój ulubiony aktor, Leslie Nielsen) ucieka przed pociągiem! Film fajny, ale tyle razy go oglądać to już do znudzenia...

ocenił(a) film na 7
Ffmat

Scena z pociągiem i kradzieżą samochodu przed szpitalem the best. Reszta taka sobie.

Ffmat

Moim zdaniem najlepsza jest parodia Tommy Lee Jonesa ze Ściganego w wykonaniu Crenny!

ocenił(a) film na 10
Stefan_Zuberek

Crenna w ogóle dał czadu! Jakby nie było, to sam "wychowawca Rambo"!

ocenił(a) film na 10
Ffmat

dla mnie skaczący samochód i trzęsący się Leslie - też płaczę ze śmiechu ilekroć tę scenę widzę

ocenił(a) film na 9
nataszowa

Popieram!!!

ocenił(a) film na 7
Ffmat

"Nie ruszaj się, mam broń... nie przy sobie... ale mam!!" najlepszy tekst :D

ocenił(a) film na 7
lakomczuszek92

"on był w lesie! znależć wszystkie zwierzęta i wypatroszyć je, mogą mieć dowody w żołądkach!, mięso oddać biednym, futra też, niech nic się nie zmarnuje..." coś w tym stylu.. no padłam po prostu

ocenił(a) film na 7
chemikalium

Weszłam żeby napisać o tym patroszeniu zwierząt!

Nie no, parodia Tommy Lee Jonesa mistrzostwo świata :D

ocenił(a) film na 10
Slutty_Pumpkin

Ten portret pamięciowy w sklepie...

ocenił(a) film na 9
nataszowa

i skoki z łososiami...

ocenił(a) film na 10
chemikalium

Ja tez!

ocenił(a) film na 10
lakomczuszek92

Ten tekst zabija... kocham to

ocenił(a) film na 10
lakomczuszek92

A, i jeszcze scena jak tymi magnesami w szpitalu się przylepiał...

ocenił(a) film na 9
nataszowa

I ten metal jak drgał razem z nim...

ocenił(a) film na 9
lakomczuszek92

Jeden z najgenialniejszych tekstów ever!

ocenił(a) film na 9
makarow

Popieram!

ocenił(a) film na 9
Ffmat

Mnie rozwaliło jak w lesie prowadzą śledztwo i porucznik mówi "Jestem tego pewien jak faktu że to anakonda" i nagle wąż porywa policjantkę xD

Albo jak wchodzą do mieszkania i jak porucznik mówi co mają badać to na końcu dodaje "więc odkurzajcie, tnijcie, rżnijcie i ssijcie" :D

ocenił(a) film na 9
Gzehoo_GR

Z anakondą było mega xD

ocenił(a) film na 9
Ffmat

Strzelanie z nogi i musztra też niezłe były...

użytkownik usunięty
arek_krotoszyn

Albo to że on w zklepie rozmawia z gostkiem i on mówi nigdy pana tutaj nie widziałem panie? Bazyl Frog, urodziłem się w euro larwa w mieście rapala, kilku kretynów przeniosło mnie do ślimaka w południowej dakocie do tartaku braci ząbek :D ..... buhaha

ocenił(a) film na 7

To akurat nie świadczy dobrze o tych, którzy w ten sposób przetłumaczyli film.

Ffmat

Udana parodia filmów sensacyjnych i thrillerów, gag goni gag ale nie zawsze jak dla mnie zabawny, dawniej pewnie by mnie bardziej bawiły teraz śmieszą mnie specyficzne rzeczy. Szkoda, że obecnie tak mało produkuje się parodii, tu humor jest do ostatniego napisu końcowego- dosłownie:)
Mnie najbardziej rozbawiła scena ze skradającym się pociągiem, od razu pomyslałam o takiej scenie z dinozaurem w Jurasic Park... :D

Ffmat

Zgadzam się. Ta scena z samolotem genialna :D:D:D. Scena z Jojo też mnie rozwaliła:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones