PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657658}

Ścieżki

Tracks
7,1 10 695
ocen
7,1 10 1 10695
5,9 8
ocen krytyków
Ścieżki
powrót do forum filmu Ścieżki

milo sie go oglądało ,dwie godziny pełnego relaksu

askenya

Witam, wiele osób mi tłumaczy że baby są takie owakie, lubią się puszczać to tu to tam, itp, ja chciałbym wierzyć że tak nie jest, ale oglądam sobie np ten film i co w nim widzę? A no jest główna bohaterka, odważna, mądra, roztropna itp ale jest pewien czas bez ''chłopa'' i musi dać komu popadnie, i to jeszcze komuś kogo tak bardzo nienawidzi....kobity co z wami nie tak? Zawsze u was nadchodzi ten moment że musicie wypiąć komu popadnie żeby sobie ulżyć? ....

Mothyff

hehehe, rozsmieszyłes mnie:)
mysle, ze piszac Twoim jezykiem tez sa tacy faceci, ktorym nie robi roznicy komu wsadza:P
w tym filmie akurat ten epizod byl dla mnie najmniej wazny:)
pozdrawiam:)

askenya

No to że faceci tacy są to akurat jest oczywiste i to każdy wie więc nie ma nad czym się zastanawiać, tylko czemu kobiety tak manifestują że nie są jak te ''proste chłopy'' a koniec końców wychodzi że są takie same lub nawet gorsze ( no wśród moich znajomych więcej związków się rozpadło bo kobieta zdradziła a nie facet).
Oczywiście nie jest to jakiś ważny wątek filmu czy coś, tylko zdziwiło mnie że film niby o silnej, mądrej kobiecie a tu taka wpadka kiedy zaswędziało :)

Mothyff

widocznie odczuwala taka potrzebe nie mnie oceniac innych, to jest indywidualna sprawa kazdego, nie sadze, ze trzeba kogos znac 10 lat , zeby isc z nim do łóżka.Dla mnie to bylo w ogole nieistotne w tym filmie.

askenya

dla mnie to też nieistotne i nawet bym tego nie zauważył gdyby nie to że ta dziewczyna tak bardzo nienawidziła tego człowieka i nim od początku gardziła,,,

Mothyff

trudno zrozumiec kobiety:))))

askenya

to akurat było proste jak drut - mimo że go nienawidziła, nadszedł taki dzień wielkiej chcicy że nie wytrzymała i po prostu musiała popuścić mu waginy, żeby tylko ktoś jej tam cokolwiek wsadził. No trudno, mus to mus.

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Abstrachując od trochę dziwnego sposobu wypowiedzi: wydaje mi się, że ich relacja była trochę bardziej skomplikowana i że ona nigdy go tak naprawdę nie "nienawidziła".

wwarhol

a mógłbyś rozwinąć myśl? Ja widziałem że od ich pierwszego spotkanie pogardzała nim i nawet wykłócała się żeby on się za nią nie szwendał.

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Bo na samym początku Robyn myślała sobie, że chce być w tej podróży sama i traktowała Ricka jak intruza. No i nie chciała być w centrum uwagi. Ty byś się nie denerwował gdybyś chciał pobyć chwilę sam, a tu ktoś non-stop pstrykałby Ci zdjęcia? Tutaj nie chodziło konkretnie o Ricka. Ona podobnie odtrąciłaby kogokolwiek by przyszedł. Ale to było na początku.

Później bohaterka zrozumiała, że samotność to więzienie no i zaprzyjaźniła się z Rickiem, a on jej dużo pomógł emocjonalnie (miał ją kto wysłuchać, przytulić) no i w podróży (zostawił jej kanistry z wodą). Widać było, że mu na niej zależało, kiedy poprosił ją, żeby nie kontunuowała podróży sama.

A Robyn też z każdym kolejnym spotkaiem coraz bardziej cieszyła się, z tego że widzi Ricka. Ja tam od razu wyczułam chemię między nimi. Przespała się z nim, bo czuła do niego pociąg, a nie chciała się do tego przyznać. Sama się w tym wszystkim pogubiła. Po spędzonej wspólnie nocy po prostu poczuła się głupio i wolała przemilczeć temat i udawać, że nic się nie stało. Takie uciekanie od prawdy.

Tutaj masz fajny artykuł o wspomnieniach prawdziwego Ricka Smolana z tej podróży. Rick pisze, że film bardzo dobrze odzwierciedlił ich wzajemne relacje. Można w chwili wolnej poczytać (po angielsku)

http://proof.nationalgeographic.com/2014/09/19/rick-smolans-trek-with-tracks-fro m-australian-outback-to-silver-screen/

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones