PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830183}

Śledztwo Spensera

Spenser Confidential
6,0 30 484
oceny
6,0 10 1 30484
4,3 6
ocen krytyków
Śledztwo Spensera
powrót do forum filmu Śledztwo Spensera

Typowo Netflixowy film...obejrzeć...zapomnieć. Szkoda tylko Marka

ocenił(a) film na 2
cellfreak

zgadzam się już po 10 minutach wiadomo , że będzie standardowy NF. 2/10 no może 3/10 to max . Na dodatek filmy z Markiem W olewam od dawna , przyciągnęła mnie ocena , ponad 6.

ocenił(a) film na 4
hessus86

No ale Marka szkoda...kiedyś robił dobre filmy.

ocenił(a) film na 6
cellfreak

Chłopaki jakie kiedyś? Nadal robi dobre filmy. Instant Family było genialne. Deepwater Horizon i Patriots Day były czaderskie. Zeszły rok miał trochę słabszy, ale poza tym jest spoko. No ten film mu chwały nie przynosi, ale to Netflix, prawie każdy się na nim przejeżdża.

ocenił(a) film na 5
cellfreak

Taki do obejrzenia i nic ponad to. Co jest rozczarowaniem, no bo i reżyser znany i scenarzysta uznany i aktor dobry, a razem zrobili bardzo średnie niewiadomo co.

Bo nie jest to ani komedia akcji jak "Godziny szczytu", ani film akcji jak "Jack Reacher" chociażby, ani kryminał, bo zagadka jest za prosta. A jednocześnie jest trochę humoru, trochę akcji, trochę napięcia i przez to wszystkiego jest trochę za mało i wszystko jest byle jakie.

Oby nie było kontynuacji.

ocenił(a) film na 4
RipRoy

To już drugi film takiego pokroju Berga i Walhberga. Eskorta też była słaba. :)

cellfreak

Dałem 6 tylko i wyłącznie ze względu na Marka, jakiś sentyment do niego mam. No i fajna jest też postać Henry'ego.

ocenił(a) film na 7
greenballz

Ja dałem 7 ze względu na Arkina, kradnie każdą scenę Wahlbergowi.

ocenił(a) film na 10
cellfreak

No wiadomo, ze Avengersom raczej nie dorownaja, he he

ocenił(a) film na 2
cellfreak

Chciałem zrobić temat o tym filmie, ale jest sens, skoro w tych paru zdaniach ująłeś wszystko co trzeba?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones