PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830183}

Śledztwo Spensera

Spenser Confidential
6,0 30 484
oceny
6,0 10 1 30484
4,3 6
ocen krytyków
Śledztwo Spensera
powrót do forum filmu Śledztwo Spensera

Im dalej tym gorzej

ocenił(a) film na 5

Początek nawet zachęcający, ale każde kolejne pół godziny jest o klasę gorsze od wcześniejszej. Średniak jakich są setki.

ocenił(a) film na 3
glazer

Zgadza się, mimo, że scena w więzieniu już dała parę powodów do zastanowienia, czy oglądać dalej.

glazer

Drewno bije po oczach niestety.

ocenił(a) film na 4
Hagen99

tragedia

glazer

Nie jest tak zle ale generalnie nic odkrywczego:)

ocenił(a) film na 5
glazer

Początek był świetny, kolejne wydarzenia działy się w normalnych codziennych sytuacjach. Byłem również zachwycony jak tło reaguje na dane wydarzenia. Na przykład gdy Mrs Graham znajduje martwego męża to bardzo podobała mi się reakcja jej i kierowcy za nią. Uraczył mnie ten film takimi drobnymi smaczkami na początku, ale później, wieje nudą, przewidywalny. Reasumując typowy film zapychacz.

glazer

Kilka razy się zaśmiałem podczas seansu, ale film to słaba średniawka.
Na dodatek jako komedia kryminalna jest tak przewidywalna, że szok.


SPOILER:

Kiedy kolega/przyjaciel (Driscoll) przyjechał pod dom głównego bohatera, żeby go przywitać na wolności, po jego zachowaniu od razu powiedziałem na głos, że na 100% gość okaże się głównym czarnym charakterem. To było tak przeraźliwie oczywiste, że momentalnie odebrało chęć do oglądania. Nawet się nie wysilali na jakąś intrygę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones