PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4612}

Ślepy zaułek

Clockers
7,3 3 746
ocen
7,3 10 1 3746
7,8 4
oceny krytyków
Ślepy zaułek
powrót do forum filmu Ślepy zaułek

...bardzo mną wstrzasnely, wlasciwie to one uwarazliwily mnie na tresc filmu - bez takiego wstepu, wogole nie mialby on klimatu! Film ogolnie jest niezly, chociaz fabula nie jest zbyt wyszukana... w sumie w tym filmie chodzi klimat - to jedyna rzecz dla ktorej ten film warto obejrzec, bo tak to, to zwykla nowelka o ganagach z murzynskiej dzielnicy, no a Spike z reszta robil lepsze filmy...

pytanie nie jest głupie , i również mnie to ciekawi.

użytkownik usunięty
ar2oor

To po co w ogole odpisujesz?

użytkownik usunięty

aaa... sorry, chyba jestem zmeczona - przeczytalam "to pytanie rzeczywiscie jest glupie i mnie nie ciekawi"... czy cos w tym rodzaju ;)

Wiesz wydaje mi sie, ze sa jednak prawdziwe... wygladaja jak wyjete z "innej kliszy" - no a taka stylizacja na potrzeby filmu bylaby zupelnie pozbawiona sensu. Musza byc prawdziwe, bo to jest ich cel - zszokowac, przedstawic brutalną prawde... (a jesli nawet rezyser sfingowal te zdjecia, to na pewno chce zeby pozostalo to tajemnica ;)

Wybaczam Ci , ale obiecaj że to Twój przedostatni raz :)

A co do zdjęć, one na pewno dodają pikanterii i film bardziej wciąga , jednak muszę przyznać że w pewnym momencie tej pikanterii jest za dużo - co skutkuje tym że nie oglądnął bym tego filmu z np. Mamą :)

Jeśli chodzi o samą autentyczność zdjęć - jeśli się czegoś dowiem czy są prawdziwe , czy nie - to i tak Ci nie powiem xD , niech to pozostanie tajemnicą :)

użytkownik usunięty
ar2oor

Nie, po prostu nie zaprosilbys mamy na czołowke... ;D

ale wtedy ten film nie miał by tego smaczku , czyż nie ? xD

ar2oor

Dobry filmik, prawdziwe Stany, a nie w kółko komedyjki dziejące się na Manhattanie.

Konsekwencje życia w takim środowisku, prochy, które utrzymują i niszczą życie.

I świetna muzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones