PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216448}

Ślubne wojny

Bride Wars
6,3 87 482
oceny
6,3 10 1 87482
4,7 9
ocen krytyków
Ślubne wojny
powrót do forum filmu Ślubne wojny

Troszke sie niestety zawiodlem na tej produkcji. Otoz sam pomysl i obsada aktorska wypada dobrze. Jednak realizacja mnie zawiodla. Myslalem, ze bedzie to jakas fajna komedia romantyczna, ale z romantyzmem film ma malo wspolnego - chyba wydaje sie, ze skoro slub to i romantyzm powinien byc, ale niestety, zostala sama komedia. Obraz tylko miejscami smieszy i nie wciaga. Ogolnie troszke jestem zawiedziony i na dlugo tej pozycji nie zapamietam... 5/10

Bambim

Całkowicie się zgadzam. Taki, żeby pooglądać i zapomnieć;) 5/10

ocenił(a) film na 4
Bambim

Dokładnie tak. 5/10 to max. Konflikt między kobitkami jakiś taki bez przekonania jak dla mnie. Film przedłużony, zwłaszcza końcówka. Komedii też tu nie za wiele. W sumie strata czasu.

ocenił(a) film na 3
topjes

Zgadzam się z kolegami. Jednak jak dla mnie ocena 5/10 to naprawdę wysoka :) Spodziewałem się znacznie więcej, zwłaszcza po Kate Hudson... niestety się zawiodłem.

ocenił(a) film na 5
Bambim

ja tez daje 5/10
calkiem przyjemny filmik, tyle ze malo smieszny- zwlaszcza to co mialo byc z zalozenia zabawne wypadlo beznadziejnie- jak np sytauacja u fryzjera
ale mimo wszystko nie zaluje ze go obejrzalam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones