PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216448}

Ślubne wojny

Bride Wars
6,3 87 482
oceny
6,3 10 1 87482
4,7 9
ocen krytyków
Ślubne wojny
powrót do forum filmu Ślubne wojny

8/10

ocenił(a) film na 8

fajny, przyjemny, ale nie specjalnie śmieszny. w każdym razie można sobie obejrzeć kiedy nic innego nie ma do roboty :)

laluska

Ja też dałam 8 ;) Fajny film,myślałam, że będzie odrobinkę lepszy, przynjamniej tak mi się wydawało. Przyjemnie się go oglądało, chociaż w połowie, jak robiły sobie na złośc np. te włosy, czy kurs tańca, to miałam ochotę go wyłączyć. Jezu, to było nie do zniesienia... ale dałam radę, a koniec fantastyczny ;)

ocenił(a) film na 5
Anka_53

To i tak wysoko oceniłaś, ja dałam tylko 5, bo faktycznie częściej przynudzał, niż ożywiał ;)

użytkownik usunięty
laluska

Jako płeć piękna muszę od siebie dodać, że mi się film podobał. Rzeczywiście może nie był zbytnio śmieszny pod koniec to co sobie nawzajem robiły to było wręcz chore! Fajnie się rozkręcał i ładne aktorki zwłaszcza Anne Hathaway ma taki szczery uśmiech, że nie można od niego oderwać oczu jak dla mnie ładniejsze usta niż nawet Julia Roberts:)

ocenił(a) film na 7

Ale w sumie zakonczenie bylo dziwne ok obie byly w ciazy, ale kiedy i gdzie wziela slub filmowa Emma....?? Czy ona spelnila swoje marzenie o slubie w Plazie??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones