PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216448}

Ślubne wojny

Bride Wars
6,3 87 482
oceny
6,3 10 1 87482
4,7 9
ocen krytyków
Ślubne wojny
powrót do forum filmu Ślubne wojny

Dno

ocenił(a) film na 7

I niestety, ale Bride Wars okazało się jednak słabe. Co mnie bardzo posmuciło, bo liczyłam na naprawdę dobrą komedię, a krytyce z RT dali mu jedyne 4% pozytywnych głosów na 100. :( To najgorszy film w karierze Anne.

ocenił(a) film na 8
Gina_2

Myślę, że mimo to powinni ocenić to przede wszystkim widzowie ;]

ocenił(a) film na 2
s0nka

Nie można aż tak sugerować się ocenami krytyków...najważniejsze, czy Tobie się podobało?

Gina_2

Dokładnie, ja ocenię sama po obejrzeniu...

Gina_2

Wyjaśnij, proszę, dlaczego? Słaba gra, nieciekawy humor, idiotyczny scenariusz? Bo nie wiem, czy jest sens wydawać na to 14 zł ;)

ocenił(a) film na 1
buzyn

Obejrzałam. A właściwie gapiłam się w ekran myśląc "co by tu zrobić zeby ten flm sie szybciej skończył" i połowę filmu praktycznie przewinęłam!!! Ciesze sie ze nie przynajmniej nie zmarnuję na niego ani grosza. Beznadzieja. Jedna z najgorszych komedii romantycznych ostatnich lat. Nuda, nic ciekawego sie nie dzieje. Momo że lubię komedie romantyczne "Slubne wojny" to moim zdaniem totalne nieporozumienie!!! Szkoda mi oby dwóch wspaniałaych aktorek...

P.S. Też macie wrażnienie ze Kate Hudson z profilu przypomina Hilary Duff???

ocenił(a) film na 10
J_BiN

Tak tez mam takie wrazenie pierwszy raz jak tu weszlam to pomyslałam ze
to Hilary a nie Kate

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones