PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216448}

Ślubne wojny

Bride Wars
6,3 87 482
oceny
6,3 10 1 87482
4,7 9
ocen krytyków
Ślubne wojny
powrót do forum filmu Ślubne wojny

jaki w życiu widziałem.
A widziałem wiele filmów, także tych złych.
Ten przebił wszystkie.
Kate Hudson jak zwykle tragiczna i głupkowata. I mam uwierzyć, jako widz, w to że jest dobrze opłacanym prawnikiem w filmie? Jakiś żart. To jak Meg Ryan jako pilot śmigłowca.

Poziom żartów sięga dna.
Nic, ABSOLUTNIE nic mnie nie śmieszyło, nic nie skłoniło choćby do pozytywnego, małego uśmieszku na ustach.. a to w zamyśle jest komedia chyba..

Zamiast odmóżdżyć, ten film wprowadził mnie w lekką depresję i nerwowość.

Unikać tak głupich filmów.
I unikać Kate Hudson, bo już na jej widok nóż mi się w kieszeni otwiera..

Arkanadien

Ja się wręcz zastanawiam, dlaczego TV TRWAM tego filmu nie pokazuje. Jest tak strasznie prawicowy... i do tego ta tendencyjna narratorka. Co za paw.

ocenił(a) film na 8
megalodon

A co ci się nie podoba w tym że jest prawicowy? Jaki miał być neutralnie mdły czy lewicowo obrzydliwy? I od kiedy to telewizja polska nie powinna puszczać prawicowych filmów? Owszem nie było tam zbyt wielu momentów w których można by było się pośmiać ale ogólnie rzecz biorąc na świecie powstawały już dużo gorsze filmy. Mnie ten film oglądało się bardzo przyjemnie. Końcówka trochę tandetna ale cały film oceniam 7.5/10 a że nie ma tu połówek więc dałem mu 8/10.

Annuere

Pragnę zauważyć, że w moim wpisie nie zabraniam TVP puszczania takich filmów, jeno zastanawiam się, dlaczego TRWAM woli puszczać mangi o Jezusie, które fabularnie mocno odbiegają od Biblii lub serial o gejach (naprawdę to robią! chociaż nałożyli takiego głośnego lektora, że sens fabuły jest mało eksponowany - to produkcja z lat 80-tych, dlatego twórcy byli ponadto dość subtelni w ukazywaniu relacji międzyludzkich...). Ten film dużo lepiej wpisuje się w zestaw poglądów, ku jakiemu ta telewizja się skłania. Generalnie nie lubię, kiedy film jest ZBYT dydaktyczny. Denerwuje mnie też, kiedy jawnie przeziera przez niego dana ideologia, zwłaszcza, gdy film nie jest o polityce, ale dotyczy prywatnego życia jakichś tam obywateli. Czuję wtedy niejaką żenadę, bo - jeśli nie podzielam tych poglądów lub nie akceptuję postaw bohaterów - widzę, jak poprzez głupi film atakuje się we własnym domu moją wolność. Gdyby film był jawnie i wkurzająco lewicowy, możliwe, że moją sugestią byłoby, aby dodawano go gratis do "Nie". :)

ocenił(a) film na 8
megalodon

Aha w takim razie źle zrozumiałem twoją wypowiedź :)

ocenił(a) film na 6
Arkanadien

Meg Ryan ? Niby gdzie !?

kiolka

No w śmigłowcu, na Boga!

ocenił(a) film na 2
kiolka

"Szalona Odwaga" aka "Courage Under Fire" - tam grała pilota śmigłowca :))

Arkanadien

zgodzę się... film debilny... ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones