PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216448}

Ślubne wojny

Bride Wars
6,3 87 387
ocen
6,3 10 1 87387
4,7 9
ocen krytyków
Ślubne wojny
powrót do forum filmu Ślubne wojny

Bo nie rozumiem.

ocenił(a) film na 8
Karoll7

o jedyny wolny termin w Plazie. Tym dniem nie chciały się ze sobą dzielić.

ocenił(a) film na 4
meilanmarie

A dzięki :D Ten film oglądałam parę lat temu i nie mogłam sobie przypomnieć powodu tego ich sporu :)

ocenił(a) film na 4
meilanmarie

Czyli - z punktu widzenia przeciętnego widza w Polsce - o przysłowiową pietruszkę.
Tym niemniej w środkowych partiach filmu, gdy dwie bohaterki zaczynają sobie robić złośliwe kawały, akcja nieco się ożywia. Bo w partii początkowej oraz w końcówce, gdzie przyjaciółki sobie słodzą bez umiaru, rzecz jest totalnie błaha oraz mdła.

Film_Polski

Równie ciekawe jak flaki z olejem xd Przyjaciółki by sobie zrobiły od razu wspólny i kij...

meilanmarie

Nie walczyły o jedyny wolny termin, bo w danym dniu były 2 wolne terminy. Co oznacza, że walczyły o to, żeby nie miały ślubu tego samego dnia, co powoduje, że film jest tym bardziej idiotyczny.

Karoll7

o nic ważnego. przecież to kobiety ;-P

rollo_tomassi

ahaha. no tak bo faceci dyskutują na takie głębokie tematy. dziewczyny dojrzewają wcześniej od chłopców, przypominam seksisto.

isobel

użytkownik się pytał o co wojowały to mu odpowiedziałem. rzeczywiście, te ich wojenki to był przejaw dojrzałości. seksisto? ostre słowa jak na kogoś kto mnie nie zna. ale luzik, to tylko potwierdza twoją teorię o wcześniejszym dojrzewaniu kobiet ;)

ocenił(a) film na 3
rollo_tomassi

Faceci dojrzewają znacznie później niż faceci - to jedynie stwierdzenie faktu. Uczy się o tym już w podstawówce. Na dobrą sprawę każdy facet jest seksistą, a kwestia TWOJEJ dojrzałości i tego czy faktycznie jesteś seksistą nie podlega żadnej dyskusji. To oczywiste jak słońce ;)

hooligan_hernandez

w podstawówce uczy się o mężczyznach, nie o 'facetach', a dwa, to oczywiste, że jestem seksistą - zmykaj do kuchni, a nie w internety się pakujesz ;)

ocenił(a) film na 3
rollo_tomassi

"Facet" to synonim słowa "mężczyzna", więc nie ma różnicy - czepiamy się byle gówna jak widzę. Równie zbędne jest to twoje "po drugie" - to, że jesteś seksistą było od samego początku wiadome.
A właśnie niedawno pogoniłam męża do kuchni - nigdzie nie muszę zmykać.

PS. "Internet", nie "internety", droga gimbazo ;)

hooligan_hernandez

wow, zaraz, zaraz! przyjmę wszystkie obelgi ale od gimbazy to proszę mnie nie wyzywać!

hooligan_hernandez

może i synonim ale ja jestem mężczyzną, a nie facetem. tak samo jak Ty jesteś kobietą, a nie świnią, prawda?

ocenił(a) film na 3
rollo_tomassi

Tak dla jasności: owszem, jesteś seksistą, ale przede wszystkim jednak dupkiem. A co do twojego "kłóciły się o nic ważnego. przecież to kobiety" - "Ślubne Wojny" to tylko głupia komedia romantyczna, zwykła fikcja z równie fikcyjnym problemem, a fakt jest taki że wy faceci lejecie się po mordach z głupszych powodów. W końcu jesteście opóźnieni w rozwoju.

hooligan_hernandez

Dokładnie, masz rację. Jestem seksistą i dupkiem. Na dodatek opóźnionym w rozwoju. Ale skoro tak to czemu się złościsz czytając posty człowieka upośledzonego?

hooligan_hernandez

Dokładnie, masz rację. Jestem seksistą i dupkiem. Na dodatek opóźnionym w rozwoju. Ale skoro tak to czemu się złościsz czytając posty człowieka upośledzonego?

ocenił(a) film na 3
rollo_tomassi

A to ciekawe. Nie wiedziałam że się "zezłościłam" czytając twoje posty . Rozczaruję cię, bo wiadomo że od początku to było twoim celem, żeby wkurzyć i wywołać reakcję. Cóż, tak w moim przypadku: wywołałeś reakcję, ale większych emocji we mnie nie wzbudziłeś.
PS. "(...) czytając posty seksisty" a nie upośledzonego człowieka jak już. No chyba, że faktycznie jesteś upośledzony, to już inna sprawa.

hooligan_hernandez

Nazwałaś mnie dupkiem więc wywnioskowałem, że się "zezłościłaś". Jeśli błędnie, to trudno. Mam nadzieję, że skończyłaś już z inwektywami bo robi się tu mały off-topic.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones