PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216448}

Ślubne wojny

Bride Wars
6,3 87 446
ocen
6,3 10 1 87446
4,7 9
ocen krytyków
Ślubne wojny
powrót do forum filmu Ślubne wojny

Nie ukrywam spodziewałem się znacznie więcej po tym filmie , może za bardzo podpoiłem go pod kapitalnego Diabła
Ubierającego Się u Prady albo Sposoby na Teściową , i liczyłem na to ze te dwie aktorki jak i pomysł na film dadzą mi
fajną rozrywkę i mądrą komedię , tak się nie stało niestety :( film jest .... dziecinny , to co robią sobie te dorosłe kobiety
jest jak wyciągnięte z przedszkola , a finał też jest płytki i nie zapadający w pamięć jak to miało np miejsce w dwóch
wymienionych prze zemnie pozycjach na górze tekstu , i to jest odpowiednie chyba słowo na podsumowanie , film i
zawarty w nim humor jest płytki i nie topi nas w hektolitrach śmiechu

ocenił(a) film na 7
StargardX

Problem w tym że to jest raczej film skierowany do kobiet i to im właśnie najbardziej sie podoba. Jeśli chodzi o humor to moim zdaniem wcale nie jest płytki. Dwie główne bohaterki są razem naprawde zabawne. A to co sobie robią... no cóż może i jest dziecinne ale dziwie sie że spodziewałeś sie po tym filmie ambitnego kina. To jest poprostu dobra rozrywka na wieczór i ten cel film spełnia bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 4
alann6

Wybacz ale znam znacznie lepsze pozycje na wieczór przy których bawiłem się znacznie lepiej
ten film niestety do nich nie należy ale to chyba kwestia gustu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones