PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12089}

Śmierć i dziewczyna

Death and the Maiden
7,3 14 858
ocen
7,3 10 1 14858
7,4 10
ocen krytyków
Śmierć i dziewczyna
powrót do forum filmu Śmierć i dziewczyna

Dlaczego nikt z was nie napisał słowa SPOILER??? Tak bardzo chciałam obejrzeć ten film, a teraz d**a. Bo wiem jak się zakończy...

ocenił(a) film na 5
I_am_a_Bad_Girl

to po co sie wgłębiasz??????????????????????????????

maniekwaw

Nie wgłębiałam się! Skąd mam wiedzieć czy film jest dobry czy nie, nie znając opinii innych? Ale jeśli ktoś na samym początku tematu wywala zakończenie filmu np PASZEKO czy też Anita 23...

ocenił(a) film na 7
I_am_a_Bad_Girl

mi też komentarz PASZEKO odebrał przyjemność z wyczekiwania w napięciu zakończenia...

ocenił(a) film na 8
sunshine55

Mnie również tytuł w komentarzach Anity 23 nieco popsuł przyjemność oglądania filmu, bo wiedziałem, że nie dowiemy się jednoznacznie czy jest oprawcą czy też nie. hmm Najlepszym rozwiązaniem to przed jakimkolwiek tematem zdradzającym fabułę itp. filmu, w tytule napisać SPOJLER i wtedy ci, którzy nie widzieli jeszcze danego obrazu, po prostu nie będą go czytać.

Blink_filmweb

`Skąd mam wiedzieć czy film jest dobry czy nie, nie znając opinii innych?` -> no cóż, może nalezy najpierw obejrzeć film, to bardzo ułatwia w ocenie filmu czy jest dobry czy nie :) Czemu wzorujesz się na innych opiniach? Dla 9 osob może film być denny, a 1 osoba uzna go za arcydzieło. Co wtedy zrobisz., nie włączysz go, bo co? Bo większość jest na `nie`? :) Pozrdrawiam.

ocenił(a) film na 8
inez071

Wtedy żadne komentarze nie byłyby już potrzebne. Nigdy nie jest tak, że średnia jest 1 lub 10, zawsze w dużym stopniu punktacja odzwierciedla, czy film jest dobry, czy kiepściutki.

ocenił(a) film na 7
I_am_a_Bad_Girl

Polecam na drugi raz samemu obejrzeć, wyrobić sobie zdanie, a potem czytać opinie...

I_am_a_Bad_Girl

Kazdy kto czyta komentarze przed seansem, jest kretynem/ką. Sam kiedys bylem, ale zmadrzalem. Polecam.

I_am_a_Bad_Girl

Dlatego chęć obejrzenia trzeba opierać tylko na recenzji filmu. To powinno wystarczyć. Tak zawsze było. A potem iść do kina i samemu się przekonać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones