PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38934}

Śmierć na Evereście

Into Thin Air: Death on Everest
5,4 508
ocen
5,4 10 1 508
Śmierć na Evereście
powrót do forum filmu Śmierć na Evereście

Właśnie obejrzałem na Tele 5 i wchodzę na Filmweb by poczytać o tej produkcji i co widzę ocena 5,9/10???
Może i film telewizyjny, ale za to sprawnie zrealizowany i nie powiem niestroniący od silnych emocji. Przyznam się, że od pewnego monentu zacząłem się wczuwać i przejmować losem uwięzionych w śnieżycy wspinaczy (nawet jesli byli to "tylko" aroganccy i krótkowzroczni amerykanie ;) )
Przy niewielkiej ilości podobnych produkcji (mówię o tych na poziomie) wypada całkiem
pozytywnie. (choć w pewnych momentach za dużo moralizatorstwa :( )
Nie wiem co się dzieje z oceniającymi?
Gnioty w stylu "Clifhanger", lub pożal się boże "Granice Wytrzymałości" mają średnią 7, 8 lub w skrajnych przypadkach 9?, a tu całkiem przyzwoity paradokument górski zwrócony przecież to tego samego masowego widza (produkcja telewizyjna) i tak niedoceniony?
Ode mnie 7,5/10.

użytkownik usunięty
kwadracik

Jest dokładnie odwrotnie, ocena jest za wysoka. Ta produkcja to nieporozumienie. Biorąc pod uwagę oszczerstwa Krakauera rzucone na Anatolija, śmiało można nazwać gniota propagandą. Film całkiem słusznie zapomniany. Pocieszające że ocena spada. Aktualnie jest 5,5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones