PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256219}

Śmierć na zaporze

Die Todeswelle - Eine Stadt in Angst
3,6 26
ocen
3,6 10 1 26
Śmierć na zaporze
powrót do forum filmu Śmierć na zaporze

Inżynier Sven Todt przyjmuje pracę konserwatora na zaporze wodnej w miasteczku Hellenberg. Poznaje młodą dziennikarkę, Claudię Farber, od której dowiaduje się, że jego poprzednik zginął w tajemniczych okolicznościach. Pewnej nocy ściany betonowych progów piętrzących wodę pękają, w miasteczku zostaje zalanych wiele budynków. Wkrótce burmistrz odbiera telefon od szantażysty, który grozi wysadzeniem tamy. Policja nakazuje ewakuację mieszkańców, do Hallenbergu ściągają oddziały komandosów. Sven i Claudia prowadzą prywatne śledztwo.

Opis całkiem, całkiem. Raczej niszowa produkcja, ale może okazać się bardzo przyzwoita. Emisja o prawie 2 w nocy może odstraszyć co niektórych, ale po seansie powiem czy było warto.

bennyhillshow

no niestety jak dla mnie badziewie..denne teksty i poprostu gniot niedopracowany..a pozatym jak tak zalalo wioche to nikt nawet nie sprawdzil co sie stalo tylko pod razu z morda do tego inzyniera ze jakas zapore podniosl i ze to jego wina a nikt nawet nie zauwazyl ze to tama pierdolnela..kurde no kto robi takie filmy ?? :/ albo tekst: mowia panu cos cyfry 2 i 1 lub liczba 21 ?? odpowiedz: nie. a co ?? odpowiedz: a nic. tak tylko pytam. padlem z tego. albo te cisnienie sie podnosilo a on w tym swoim gabinecie latal z taka twarza jakby nie wiedzial co robic.w koncu podobno zna sie na tym?!

hector90

Ja niestety usnąłem po 20 minutach:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones