PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812781}

Śmierć nadejdzie dziś 2

Happy Death Day 2U
5,8 20 773
oceny
5,8 10 1 20773
4,9 12
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie dziś 2
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie dziś 2

To jest bardzo fajna komedia a nie horror. Dawno się tak nie uśmiałem. Pełno gagów i czasem czarnego humoru. Polecam na odstresowanie. Nie polecam jeśli nastawiacie się na horror.

ocenił(a) film na 9
rafiwroc

Scena z dachem wieżowca mnie zabiła. Coś pięknego

ocenił(a) film na 8
rafiwroc

Najlepszy moment jak idzie wku...na! :)

ocenił(a) film na 1
rafiwroc

Naprawdę? Komedia? Ani to komedia, ani horror. Po prostu dramat, ale nie jako gatunek lecz film jest tak dramatycznie do dυpy.

ocenił(a) film na 2
cyfrowy_baron

Zgadzam się! Jak pierwsza część była spoko, tak dwójka to jakieś nieporozumienie....

ocenił(a) film na 5
użytkownik usunięty
cyfrowy_baron

Kurcze, a nikt przypadkiem nie wpadł na to że może to być film akcji!? I co z tego że pojawia się tam trochę wątków grozy i komedii skoro stanowią one co najwyżej zabarwienie dla głównej linii fabularnej. Ogółem traktuje ten sequel bardzo luźno gdyż jest to raczej "rozszerzenie" pierwszej części. W zasadzie to w obu filmach znajduje się ukryty geniusz który dostrzegą jedynie nieliczni, podczas gdy dla normi... yyy... ok, przepraszam, to byłoby trochę za mocne :DDD
Tak czy owak, sequel dorównujący jedynce we własny sposób.

ocenił(a) film na 6
rafiwroc

To samo chciałem napisać.Jeżeli się nastawisz na horror,to powiesz co to ma być ?.Ale jak nastawisz się na czarną komedie,to powiesz po seansie że to była fajna rozrywka na poprawę humoru ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones