PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115308}

Śmierć odpoczywa

Death Takes a Holiday
7,5 126
ocen
7,5 10 1 126
Śmierć odpoczywa
powrót do forum filmu Śmierć odpoczywa

filmy lat 30 mialy sklonnosc do sztucznego udramatyzowania a aktorzy do przegrywania swych rol. tak jak w tym przypadku.
ozdoba tego filmu w zamierzeniu powinien byc intrygujacy dialog/monolog podejmujacy rozwazania na temat zycia/smierci. jezeli riposty pana smierci nawiazujace do jego profesji sa trafne i zabawne, tak reszta jest mocno patetyczna papka. frederic march przegrywa swa role niemozliwie. nie podobala mi sie ani kreacja ani sposob w jaki ja odegral. a march przeciez to kapitalny aktor. nie pamietam zadnych poprzednich rol venables, ale tutaj jest strasznie drewniana kwoka. gail patrick zupelne przeciwienstwo, ukradla kazda scene.
drugi film leisena, ktory wkrotce zostanie pierwszym rezyserem paramountu. z ciekawosci!

ocenił(a) film na 6
lukaslondon

Aktorstwo jest okropne, fabuła naiwna, całość taka, że wstyd odpowiedzieć, jak znajomy spyta, co oglądam. Ha. A jednak uwielbiam ten film. Wiem, że to niesłuszne.

Blatta

A ktoś wie, gdzie go można obejrzeć?

ocenił(a) film na 6
ghania

Jedno słowo: torrenty.

Blatta

szukałam i nie znalazłam dlatego pytam

ghania

http://www.youtube.com/watch?v=he-djv73x84
Dla przyszłych poszukiwaczy.

Kurde, jednak nie to... sorry -_-'

Blatta

A jak nie ma na torrentach to moze ktos zachomikowal?

CyboRKg

Jest na gryzoniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones