PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39714}

Śmierć w słońcu

Into the Sun
6,1 170
ocen
6,1 10 1 170
Śmierć w słońcu
powrót do forum filmu Śmierć w słońcu

Jak byłem mały miałem fioła na punkcie samolotów. Miałem wtedy 3 ulubione filmy o tematyce lotniczej Top Gun, Iron Eagle i Into the Sun. Śmierć w Słońcu z tego co pamietam, puszczona została w telewizji chyba tylko raz i to bardzo dawno temu. Na szczęscie film ten miała i ma do dziś moja kuzynka więc mogłem go oglądać kiedy tylko chciałem. Nagrany na starym poczciwym VHS, jakość filmu straciła już trochę blasku gdyż kaseta pamięta czasu kiedy w Polsce królowały wypożyczalnie kaset video a o divxach czy nawet internecie w naszym kraju nikt jeszcze nie słyszał.
Film całkiem niezły, z aktorami "klasy B" jak Pare czy Michael-Hall ale warto na niego rzucić okiem. Jeśli lubisz filmy akcji, z których można sie pośmiać i nie trzeba się zastanawiać "boże o co chodzi w tym filmie" to polecam Into the Sun. Konia z rzędem temu kto teraz dorwie gdzieś ten film:-)
Po jaką chol... umieścili na plakacie F-15 skoro wogóle nie ma go w filmie? Któż to wie:-)
7/10

ocenił(a) film na 6
jedi22

Jedni mieli fioła na punkcie samolotów, a inni na punkcie niektórych aktorów klasy B;-).

Król papierosów! Oddać króla papierosów!

ocenił(a) film na 5
jedi22

Stara ramota, ale jako mały szkrab widziałem film kilkanaście razy i zachwycił ,mnie bardziej niż żałosne śmiganko Tomcia "będę krył twój zadek" Cruise'a w "Top Gun".

PS. Ten Król Papierosów to były niezłe jajca :)

ocenił(a) film na 10
Grifter

"ktoś wycisną ser?"... :D
Oj przydał by się ten film, przydał :(
Może napiszemy petycje do Telewizji Polskiej? :P

Póki co udało mi się znaleźć zwiastun:
http://www.videodetective.com/titledetails.aspx?publishedid=4043

...wspomnienia z dzieciństwa wróciły :)

ocenił(a) film na 6
jedi22

Ja go mam na oryginalnym VHS. :) i nie zamierzam się go pozbywać.
Pozdr.

ocenił(a) film na 8
Cypisek_syn_rumcajsa

Przegraj mi !! plis plis

co do filmu, faktycznie, latali F16 a na plakacie F15. Takich błędów było sporawo w różnych filmach.

Ogólnie uważam, że powinny być kina, które wyświetlały by filmy właśnie tego rodzaju.

ocenił(a) film na 7
jedi22

Oglądałam go strasznie dawno temu, długo szukałam na filmwebie, bo nie pamiętałam tytułu, ale pamiętałam że ubawiłam się nieźle na tym filmie, Michael Pare wygląda na bardzo przyjemnego faceta...

jedi22

Warto dodać że główny czarny charakter to Linden Ashby, czyli sam Johnny Cage z pierwszej i najlepszej adaptacji "Mortal Kombat".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones