PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349737}
5,6 1 951
ocen
5,6 10 1 1951
Śmiertelna kuracja
powrót do forum filmu Śmiertelna kuracja

Film jest bardzo dobry i dla inteligentnego widza! Zbyt niska ocena wynika z faktu niezrozumienia filmu przez część oglądających...

ocenił(a) film na 4
filmowiec102

A niby czego w nim nie rozumieć? Film jest prosty jak budowa cepa, ale cholernie nudny. Nie sprawdza się ani jako horror ani jako dramat.

filmowiec102

o ku,,rwa

spadłam z łóżka ze śmiechu, hmm Film jest bardzo dobry i dla inteligentnego widza-rozwalający tekst

fanzlalka

ps

dziwię się że człowiek , który oglądał i wysoko ocenił filmy takie jak "ojciec chrzestny", daje 9 temu czemuś, może chwilowe zaćmienie umysłu

ocenił(a) film na 4
fanzlalka

dokładnie, film nie zdaje egzaminu na prawie każdej płaszczyźnie, dałem mu 4 zamiast 3 za to, że nie udziwnili zakończenia

ocenił(a) film na 10
Zavebee

Witam. Jak dla mnie film znakomity, nie rozumiem niskich ocen. Nie zdaje egzaminu na każdej płaszczyźnie tzn. co? Film oglądałem wiele razy i tylko czekam aż będzie znowu w TV, więc chyba jestem nienormalny, hehe.

ocenił(a) film na 7
filmowiec102

chyba większość rozumie o co chodzi, wszystko jest podane na tacy:)

filmowiec102

Wydaje mi się, że film mógł dostać tak niskie oceny nie dlatego, że jest nierozumiany, ale dlatego że bywa momentami zbyt powolny, przez co może się wydawać nudny. Osobiście podobał mi się bardzo, ale tak jak wspomniałam momentami mi się dłużył, szczególnie w pierwszej połowie. Gdyby nie to dałabym większa ocenę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones