PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766418}

Śmiertelna rozgrywka

Contract to Kill
4,0 460
ocen
4,0 10 1 460
Śmiertelna rozgrywka
powrót do forum filmu Śmiertelna rozgrywka

Film momentami mocno przegadany. Seagal miał tutaj wyjątkowo dużo kwestii do nauczenia się :) Sceny akcji, wybuchy, to wszystko rodem z Rumunii. Walki są "typowe dla filmów z Seagalem", nie zauważyłem, żeby używał dublera. Podobał mi się pomysł z dronem. W jednej z ról występuje Russell Wong, znany z serialu "Zaginiony" emitowany lata temu na Polsacie.

bennyhillshow

No co mu dubler skoro prawie się nie rusza?

harkonen_mgla

W swoich ostatnich produkcjach to w ogóle się nie rusza :)
Chodzi mi o to, że w niektórych filmach widać tylko same łapska jak latają i jak ma unieść nogę wysoko to kamera pokazuje go od pasa w dół. Seagal swoje lata już ma, a i waga też słuszna.

bennyhillshow

Tak, jeszcze parę filmów w tył jakiś rumuński kaskader - statysta machał za niego rączką / nóżką ("piękne" ujęcia z tyłu), teraz nawet torbę na brzuchu przestał nosić :)

ocenił(a) film na 5
bennyhillshow

dialogi tak denne, że aż się chciało śmiać, najgorszy element filmu, reszta jako tako, na poziomie Stevena. Śmieszy jego profesja: były członek kartelu narkotykowego, współpracownik CIA, FBI i Biura Imigracyjnego. W następnym filmie powinien być jeszcze do tego gubernatorem i łowcą krokodyli XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones