PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753991}
4,7 1 546
ocen
4,7 10 1 1546

Śnieżna śmierć
powrót do forum filmu Śnieżna śmierć

być Dumb. Bo tylko głupek wybiera się w takim odzieniu na taki mróz. Przecież nikt ich nie gonił mogli w czwórkę na spokojnie przygotować się do wyprawy. Ciepłe ubrania, łopaty, termosy z czymś ciepłym itd. Ale jest Numb czyli Zdrętwiały z zimna oczywiście. W taki mróz by im uszy i nosy poodpadały... :-)

ocenił(a) film na 3
simonetti

Dokladnie. Idioci i to jacy przebijaja wszystko. Do tego film zrealizowany jak bardzo kiepski film typowo telewizyjny zero emocji malo zalet dlatego moja ocena 3/10. Nie mam zamiaru podnosic mu sredniej. Jak cos jest slabo zrobione to nie jest dobrym filmem.

ocenił(a) film na 6
simonetti

ok masz racje tylko bohaterowie mówia ze nie ma czasu na to bo sie bali ze policja przejmie skarb he he

xbox720

A niby skąd policja miała wiedzieć gdzie to złoto się znajduje? Przecież to oni mieli koordynaty. Ja zgadzam się z monika220, film jest słaby. Ot, taka telewizyjna rutyna.

ocenił(a) film na 6
tobba

Wszyscy padli nad jeziorem , złoto było ukryte poza terenem jeziora i jakoś ta policjanta przez telefon jak gadała na końcu filmu, to wyraźnie powiedziała że znalazła tam złotko ;)

ocenił(a) film na 6
simonetti

Dokładnie, nie mogę zdzierżyć tego, bo ogólnie film mi się oglądało dobrze i ten dreszczyk emocji przez cały film mi towarzyszył czyli zadanie thrillera spełnione. Myślę że właśnie przez tą głupotę film ma tak niskie oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones