PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753991}
4,7 1 546
ocen
4,7 10 1 1546

Śnieżna śmierć
powrót do forum filmu Śnieżna śmierć

całkiem niezły

ocenił(a) film na 6

Całkiem niezły film o tym jak wizja wielkiej kasy potrafi odebrać ludziom rozum.

ocenił(a) film na 8
leosia10

Zgadzam się,bo gdyby myśleli rozsądnie i nie doszło by do tych wszystkich sprzeczek i razem współpracowali,to ich plan mógł by się sprawdzić i wszyscy by przeżyli.Do tego bardzo dobry zimowy klimat,akcja może nie jest najwyższych lotów,ale film do samego końca ogląda się z zaciekawieniem ;).

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Nic się nie martwcie!
To był tylko łańcuszek zdarzeń, jak mawiał ten wysoki: "los tak chciał". Teraz w kolejce do skarbu są ludzie bardziej metodyczni i odpowiedzialni, więc złoto zabezpieczą w sposób rzetelny i nie popełnią pewnie takich kardynalnych błędów jak te wszystkie gamonie wcześniej!

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Zimowy klimat bardzo fajny, plan mógłby się powieść, gdyby była inna pora roku, lub gdyby naprawdę przygotowali się na taką zimę.

ocenił(a) film na 8
leosia10

Jak by było lato,to raczej by sobie bez problemu poradzili.No chyba że by przegrali z upałem,bo nie mieli by okularów przeciwsłonecznych i olejków z filtrem przeciw poparzeniom słonecznym :P.

ocenił(a) film na 3
jazdowicz2666

A dla mnie slaby jak film typowo telewizyjny. Tylko czasem takie sa dobrze zrealizowane, a tu nie. Same glupoty jak dla mnie i irytujacy bohaterowie slabo grajacy w ogole. Rzadko daje slabe oceny, nie jestem bardzo wymagajaca,klimat zimy tu fajny, ale tak to wiekszosc wad i nudny malo napiecia dalam 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones