PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229929}

Śnieżne anioły

Snow Angels
6,3 2 199
ocen
6,3 10 1 2199
Śnieżne anioły
powrót do forum filmu Śnieżne anioły

"Małe jest piękne"

ocenił(a) film na 8

Na starcie napiszę tylko, że co do zdania zgadzam się z laitens. Od siebie dodać mogę moje własne spotrzeżenia.

Film to doskonałe zestawienie obrazu miłości w trzech równolegle odgrywanych aktach dramatu. Widzimy jak uczucie rozkwita między Arthurem a Lily, widać jak miłość upada by wznieść się ponownie między rodzicami Arthura. Widać też niestety obraz fanatycznego uczucia, w wyniku którego [ .. no właśnie ]. Wszystko na przestrzeni trzech pokoleń w jednym i tym samym czasie. Wyobrażałeś sobie kiedyś, jak to jest kiedy życie przelatuje Ci przed oczami jak w krótkometrażowym filmie? Ten film to kumulacja uczuć z przestrzeni kilkudziesięciu lat, zamknięta w zaledwie stu minutach, podzielona aż na szóstkę bohaterów.

Szczerze, nie pamiętam, kiedy ostatnio jakiś film zrobił na mnie takie wrażenie. Gdyby ktoś zapytał mnie zaraz po obejrzeniu co o nim sądzę, to odpowiedziałbym pewnie - "Spytaj mnie za 48 godzin, kiedy już ochłonę".

"Coś" zeskoczyło, "inne" zostało poznane - bardzo polecam ten film, a jeśli nie lubisz dramatów to nie bezcześć go niską notą i najlepiej w ogóle nie oglądaj.

ocenił(a) film na 8
k3r10n

w pełni popieram!

Zaraz po obejrzeniu filmu zastanawiałem się o czym ten film tak na prawdę jest, kto jest głównym bohaterem...
Film zdecydowanie warty obejrzenia, chociażby po to, by oderwać się od codzienności i zobaczyć coś ambitniejszego.

polecam

ocenił(a) film na 9
k3r10n

Je też w pełni popieram. Uważam, że jest to rewelacyjny film, z fantastycznymi rolami aktorów i interesującym scenariuszem. Wystawiam ocenę 9/10, jednakże ten film nie będzie w moich ulubionych, ponieważ te lubię oglądać wielokrotnie. Natomiast Anioły są zbyt przerażające, żeby je zbyt często oglądać. Uczyniłem to dwa razy i byłem bardzo przygnębiony przedstawioną tam historią. No cóż, takie bywa życie.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
k3r10n

No to wyjdę na potakiwacza, bo ja tez już nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś film zrobił na mnie tak duże wrażenie. Film jest piękny, nieszablonowy, świetnie opisujący związki międzyludzkie i ludzką egzystencje. Pozostawia niezatarty ślad, choc jest pewne że nie spodoba się każdemu.

ocenił(a) film na 6
k3r10n

Film jest dobry, ale z pewnością nie wywrócił moimi wnętrznościami. Oglądnąłem go ze względu na Sama Rockwella, który zresztą też miewał mocniejsze role. Ogólnie historia sprawie poprowadzona, rzeczywiście twórcom udało się uchwycic różne aspekty miłości, ale, moim zdaniem, zabrakło właśnie tego "Czegoś".

Swoją drogą, to chyba nie jest tak, że wśród widzów są fani i antyfani dramatów. Filmy mogą byc dobre bądź złe. Nie ważne czy to dramat, akcja czy komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones