PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039434}

Śnieżne bractwo

La sociedad de la nieve
7,3 36 106
ocen
7,3 10 1 36106
6,5 24
oceny krytyków
Śnieżne bractwo
powrót do forum filmu Śnieżne bractwo

ciekawe czy będzie tak dobre jak starsza wersja pt. Alive dramat w Andach z 1993r nie mogę się doczekać aby obejrzeć i porównać

oskar81

Naprawdę uważasz, że Alive był dobrym filmem? Pamiętam, że obejrzałem go w czasach kiedy był grany w kinach i wydawał mi się przyzwoity ale po obejrzany po latch wydaje się bardzo przerysowany i nie wywołujący większych emocji. Nową wersję chcę zobaczyć bo raz - ciekawy temat, dwa - bo Bayonie zdarzają się lepsze momenty no i właśnie dlatego, że mam nadzieje, że taka dobra historia zasługuje na lepszą reżyserkę. I nie - nie chodzi mi o kwestie techniczne bo akurat Alive jak na lata 90 jest zrobiony całkiem sprawnie.

ocenił(a) film na 5
Borys_17

Wg mnie starsza wersja lepsza. Nowa wydłużona, ale nie szły za tym emocje.

oskar81

Dla mnie Alive.Dramat w Andach jest bardzo dobrym filmem i wiele razy go widziałam. Także też jestem ciekawa, jaki będzie ten film.

oskar81

to netflix - i wszystko jasne...

ocenił(a) film na 8
oskar81

Wczoraj oglądałem. Wydaje się bardziej dramatyczny niż Alive.

ocenił(a) film na 8
oskar81

IMO ta wersja jest lepsza, a przede wszystkim lepiej trzymająca się faktów, plus oddaje trochę hołd ofiarom, wymieniając wszystkich z imienia i nazwiska.
Film był dramatyczny ale bez przesadnego patosu. To jak podeszli do narracji również było ciekawie pomyślane.
Amerykańska wersja mnie zachwyciła, gdy byłam nastolatka, ale też pewnie dlatego, że pierwszy raz usłyszałam o tej historii. Czuję, że teraz by mi dużo rzeczy przeszkadzało już znając dokładniej prawdziwy przebieg tamtych wydarzeń

oskar81

Jest o wiele lepsze niż Alive

oskar81

Jest goszy od Alive. No może ostatnie 30 min lepsze ale ogólnie gorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones