PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628961}

Śnieżny Armagedon

Snowmageddon
3,6 544
oceny
3,6 10 1 544
Śnieżny Armagedon
powrót do forum filmu Śnieżny Armagedon

Tym razem po długiej przerwie w emisji filmów tego typu Puls serwuje nam podwójną dawkę katastroficznych katastrofiaków.. Pierwszą z propozycji jest "Śnieżny armageddon" z tajemniczą szklaną kulką, którego tytuł może brzmieć znajomo dla wszystkich fanów Pingwinów z Madagaskaru. Parafrazując wypowiedź z rzeczonego serialu - jeśli jesteś na zewnątrz, to prędko wracaj do wewnątrz, a jeśli jesteś wewnątrz, to zasiadaj przed telewizorem i dołączaj do wspólnego seansu :D Emisja w najbliższy poniedziałek, 17.02 o 20:00 w Pulsie.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Powtórka nędzy

giovanni50

Puściliby Sharktopus albo coś ._.

ocenił(a) film na 3
jporuba

Tragedii jak na razie nie ma. Dinozaury, mordercze samochody, lodowe jaszczury i Wilkołaki (Wilki wojny) są w planie

Katharsisss

Nie odwiedzałem klubu przez ostatni miesiąc, bo w planie były same szczury, psy i powtórki - ssacze filmy klasy Z nie są takie fajne jak gadzie, rybne i owadzie :/

jporuba

No puścili by kiedyś Zabójcze ryjówki czy jakiś film Ed'a Wood'a a nie same powtórki, prócz pulsowych filmów klasy B też są spoko inne typu martwe zło...

movies_2

Zabójcze ryjówki :D Oj byłaby heca na tym. Ja to tylko po angielsku widziałem. Mógłby też lecieć Szpon o gumowym sępie :D

Valdoraptor23

Albo "Oni!"

jporuba

A nie "One!" ? ;D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Widziałem tego sporo. śmieszne było to że cukier chyba porywały

Katharsisss

Mam śmieszny pomysł - może napiszemy w imieniu fanklubu list z prośbą o dołączenie starych filmów o potworach do poniedziałkowego repertuaru Tv Puls?

jporuba

Jestem za :D
Co ciekawe te starsze filmy mają lepsze efekty od tych nowych XD Nie komputerowe, ale i tak lepiej wyglądają XD

ocenił(a) film na 3
jporuba

Można napisać dobry pomysł. Dziwi mnie właśnie czemu nikt takich starych filmów nie emituje? Koszt ich wykupienia to pewnie grosze dla pulsu. Jutro czyli dzis pomyśle nad jego treścią

Katharsisss

Większość takich filmów ze względu na swój wiek trafiła do działu tzw. "public domain" tzn. "dobra ogólnodostępnego" i można je z niektórych amerykańskich stron pobrać zupełnie legalnie za darmo. Tyle że po angielsku oczywiście.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

A to nie jest tak że dopiero po stu latach?

Katharsisss

Można też dobrowolnie "zgłosić" taki film do tej kategorii jeśli ma się do niego prawa, a według angielskiej wikipedii prawa autorskie (oczywiście w USA) wygasają po 50-70 latach od śmierci twórcy.

Valdoraptor23

Dobro ogólnodostępne, z którego prawie nikt nie korzysta :|

ocenił(a) film na 3
jporuba

Można by było napisać coś w stylu że zwracamy się z zapytaniem czy istnieje możliwość emisji jakichś starych klasycznych monster movie i tu przykłady jakie chciecie. Jako argumenty można podać cene i orginalność jak wejde na komputer po gęsiej skórce to coś skleje z tego dokładniej

Katharsisss

Trochę z innej beczki: w tej nowej krótszej reklamie smalczyku roślinnego ten aktor mówi "Mmmm smakowita" z takim przekonaniem jak cała gra aktorska admirała w "Atlantic Rim", które dziś widziałem xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

hahahaha pewnie miał okazje zetknąć się ze smalczykiem. Ten admirał miał nominacje do oscara kiedyś za tańczącego z wilkami

Jak ktoś chce coś wysyłać to daje mail recepcja@pulstv.pl

Katharsisss

Raz już była taka akcja, jeden z użytkowników mający jakiś kontakt z nimi tworzył na Fb listę propozycji dla Pulsu do wyemitowania, ale z tych nowszych. Pewnie jemu zawdzięczamy te premiery jak Krwawe ranczo czy zbliżającą się Erę dinozaurów. Wpisaliśmy tam prawie wszystkie ciekawe filmy :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Oooooo nie wiedziałem

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Mogliby puścić RoboCroca albo Rekiny z lawiny (albo Ośmiornice 2 :P)

DwuglowyUserKomentuje

Tylko nie Ośmiornica 2 ;P

DwuglowyUserKomentuje

Ośmiornica 2? Dziękuję, postoję. Jest częściej puszczana niż "Szczęki" na jedynce.

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

Cena to akurat lichy argument, bo w odpowiedzi aż się ciśnie "skoro takie tanie, to zasponsorujcie". ;) I prędzej bym pisał o jakiś konkretny film, na przykład o tych ryjówkach. : p Napisać, że jest fanklub, że ich kochamy (lol) za emitowane w poniedziałki filmy...

Jakiś czas temu mieli dość duży spam (na "fejsbóku" chociażby) o to, by wyemitowali Sharknado. Dali się najwyraźniej namówić (no i wyemitowali go w niedzielę, a nie w poniedziałek). A licencja na dość głośną nowość (pal licho, że niezbyt górnolotną) była pewnie kilkakrotnie wyższa niż na zwykłe, mające trochę lat na karku "gnioty". ;)

ocenił(a) film na 3
KinoManiack

Można też podać argument że konkurencyjna stacja TV6 i TV4 (czy to aby na pewno jest konkurencyjna stacja? polsat to polsat) wyspecjalizowały się w emisji filmów z wschodnimi sztukami (wiecie o co mi chodzi Bruce Lee itp.) jest to również kino leciwe więc ryzyko że nasza propozycja się nie przyjmie jest znikome
+ liczne grono sympatyków które będzie się coraz bardziej powiększać
+ słodzenie tym że mają dobry kontakt z widzem

Katharsisss

Zwłaszcza w emisji filmu Ip Man, który leci co tydzień, góra dwa. Nie twierdzę że film zły ale ile można?! xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Tego jest chyba kilka części ale i tak często lecą. Żadnej jeszcze nie widziałem

Katharsisss

Ja widziałem drugą połowę chyba pierwszej części.

Valdoraptor23

Witojcie!

Wam też filmweb tak nie chodzi???

Zoe_5

Mi dziś wcześniej szwankował ale teraz znośnie jest.

Piesek <3

Valdoraptor23

To i może u mnie zaraz będzie lepiej.

Piesek przesłodki. Serce się weseli na jego widok:-)

ocenił(a) film na 3
Zoe_5

Mi dziś wyjątkowo ładnie śmiga.
Film pewnie jest nudny?

Katharsisss

Zmanipulujemy Cię żeby Ci się podobał ;P

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Oglądałeś dzisiaj Gęsią skórke? Słabsze odcinki Ale pan Pum (tak go sobie nazwałem) fajny

Katharsisss

Mówisz o tym czarnym czymś? :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Tak tym sterowanym. Fajna zakończenie z tą Ziemią

Katharsisss

Nooo :) Te odcinki jeszcze kojarzę i pamiętałem, że to się wszystko okaże jakąś mistyfikacją, pewnie dlatego że kilka razy je widziałem w przeszłości bo były pierwsze w serii.

Katharsisss

Wszystko na to wskazuje ;-) Ale kula robi wrażenie.

ocenił(a) film na 3
Zoe_5

Obecny!

robert418

Witaj. Twoja historyczna Prawda stała się 500ną w spisie :))

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

YEAH!!!!!!! Wyślij maila do Pulsu, pewnie masz kontakt, że w nagrodę żądam puszczenia "Rekina cycojada" bo jakoś mnie omija zawsze.

robert418

Słuchaj, Rekina Cycojada nie było jeszcze ani razu od momentu utworzenia idei tego klubu! Co jest hańbą!
Ps. Która to idea powstała właśnie podczas emisji Cycojada, paradoksalnie...

ocenił(a) film na 3
robert418

Nie tyle cie omija co raczej raz w fanklubie tylko leciał

Valdziu a te propozycje jeszcze otwarte?

Katharsisss

To już było dość dawno, chyba jakoś w listopadzie ubiegłego roku, czy coś koło tego i lista została wysłana.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ach to był ten co nam dał link do tematu na filmwebie żeby propozycje wpisywac?

Katharsisss

Chyba tak i równocześnie na Fb dał :)

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

Coś trzeba z tym zrobić, tak nie może być!!!!!!!!! Może jakaś pikieta pod siedzibą stacji? Mam znajomego mogę widły pożyczyć, ewentualnie jakby nie miał to gable. Jakby ktoś jakieś pochodnie miał to byłby komplet.

robert418

Dobry wieczór;-)

robert418

Dobry wieczór;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones