PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624773}

Śniegi wojny

Into the White
7,2 12 377
ocen
7,2 10 1 12377
Śniegi wojny
powrót do forum filmu Śniegi wojny

Dobry film

ocenił(a) film na 8

Tu widac, ze przeciez zolnierze, to zwykli ludzie wmanipulowani przez rzady w machine wojenna. Tak bylo, jest i bedzie.

ocenił(a) film na 7
Zyga1

Zgadzam się, film wspaniale pokazuje jaką rolę w trakcie II WŚ odegrała propaganda. Niemieccy lotnicy ślepo zafascynowani Hitlerem, którzy są w stanie bronić jego honoru, jak honoru najbliższego członka rodziny (iskra nadziei, kiedy jeden z lotników pali Mein Kampf). Równie zmanipulowani byli brytyjscy lotnicy, którzy na zarzut Niemca, że Imperium również miało swego czasu podobne zakusy jak III Rzesza. Bardzo podobała mi się rola Ruperta Grinta, a najbardziej kiedy namawia swojego niemieckiego towarzysza, aby robił to co daje mu szczęście.

ocenił(a) film na 8
Tango92

Dla mnie mocne 8. Film z dobrą fabułą, brak efektów specjalnych akurat w tym filmie to duża zaleta. Polecam

ocenił(a) film na 4
Tango92

akurat na darcie Mein Kampf bym się nie dawał nabierać, to ciąg dalszy wybielania się Niemców jak w "naszych matkach...",że tak naprawdę to oni byli niewinni tylko jacyś naziści zawładnęli Bogu ducha winnymi Niemcami...jacy "rycerscy" byli piloci Luftwaffe, pokazał wrzesień 39 nad Polską i rzeź jakiej dokonywali na niewinnych ludziach na ziemi.

ocenił(a) film na 4
Zyga1

Owszem widać. Ale słabe to było i mało wciągające.

ocenił(a) film na 7
Zyga1

Z takich filmów to polecam jeszcze "bitwę o Sewastopol" tylko do końca trzeba zobaczyć, bo główna bohaterka zmienia się w trakcie wojny.

ocenił(a) film na 8
Zyga1

Święte słowa, kocham Polskę i jestem dumny z bycia polakiem, ale nie wiem, czy poszedł bym w bój, mając świadomość, że wojna jest zwykle wynikiem, nieudolnego zarządzania krajem.
Po co ginąć za debili?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones