PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559539}

Śpiąca piękność

Sleeping Beauty
5,3 13 609
ocen
5,3 10 1 13609
5,4 7
ocen krytyków
Śpiąca piękność
powrót do forum filmu Śpiąca piękność

Fantastyczna Emily Browning!

użytkownik usunięty

Podziwiam ją niesamowicie po tym filmie. na pewno nie było to dla niej łatwe. te wszystkie sceny,
które działy się w czasie snu Lucy. świetnie to odegrała. dla niej warto obejrzeć ten film. nie
pokazywała przesadnie emocji, ale tego przecież wymagała rola. a jej reakcja na samym końcu
filmu też nieźle zagrana. ogólnie postać jaką wykreowała w tym filmie jest świetna, nie wyobrażam
sobie nikogo innego w tej roli.

ocenił(a) film na 6

Emily jest świetną aktorką, to fakt.
Co do scen z tymi geriawitami w łóżku..oglądałam je z obrzydzeniem na twarzy. Współczuję ludziom, którzy muszą się dawać obmacywać (nie mówię tu tylko o starcach) przez obce osoby, dla roli oczywiście. Chwilami miałam nadzieję,że może użyli jakiejś metody nakładania się scen czy tam obrazów by zmajstrować te sceny łóżkowe, ale się pewnie łudziłam.
Film sam w sobie był cóż, specyficzny. Ale te geriawity napalone? brrr

ocenił(a) film na 9
DrzwiamiWTwarz

Fakt, było to obrzydzające, ale przy tym świetnie pomyślane, zagrane i wyreżyserowane. Powiedziałbym nawet, że von Trier pewnie zazdrościłby tych scen, tak nienachalnie skandalicznych.
Ale za tym obrzydzeniem coś idzie, w moim odczuciu. Trafiła do mnie ta reinterpetacja baśni

ocenił(a) film na 6
laxman

Ja obejrzałam go tylko ze względu na Emily. Piękna i utalentowana młoda aktorka. Ale cholera już wolę swoją robotę niż aktorstwo,nigdy nie wiesz kto Cię dotknie :). Film sam w sobie tak jak już pisałam, specyficzny ale świetnie wymyślony

ocenił(a) film na 1
DrzwiamiWTwarz

Czy faktycznie utalentowana? Przecież ta rola była zupełnie nie wymagająca. Żadnej mimiki twarzy, żadnych dramatycznych scen, w których trzeba by było zagrać emocje. Ona na tym filmie tylko chodzi z budynku do budynku i czasem mówi coś w rodzaju "Ok, rozumiem". A w scenach łózkowych biernie leżała.

Gdzie tu aktorstwo???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones