PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705}

Świąteczna gorączka

Jingle All the Way
5,8 25 402
oceny
5,8 10 1 25402
5,6 8
ocen krytyków
Świąteczna gorączka
powrót do forum filmu Świąteczna gorączka

5,7 ? kto to ocenia?

ocenił(a) film na 9

Przeciez to jest jeden z lepszych filmow swiatecznych :/

ocenił(a) film na 8
lipen

gimbaza to ocenia :P dla mnie ten film jest świetny

ocenił(a) film na 2
AlexFilm

Dałem 2 po pełnym zastanowieniu, jestem gimbusem?

Zuku1916

Nie wiesz czy jesteś i przyszedłeś się upewnić?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zuku1916

No to sobie już odpowiedziałeś. Po tej wypowiedzi niskich lotów wyzywających inną osobę już wiesz, że jesteś gimbusem. Cieszę się, że mogłem mimo wszystko pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytanie. :) Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lipen

Mnie kiedyś się nie podobał jak raz go obejrzałem jak byłem młodszy. Jak trochę latek mi doszło to był okres, że codziennie go oglądałem (mam kasete VHS z tym filmem). Świetny film.

butryk_2

No a ja odwrotnie. Kiedyś uwielbiałem, teraz już trochę gorzej. Ale nadal dobry film.

ocenił(a) film na 3
lipen

Na przykład ja. Takiej słabizny dawno nie widziałem i już tłumaczę dlaczego tak uważam. Trzy zasadnicze powody:

- film jest zupełnie nie zabawny, a to zasługa przede wszystkim Arniego; chyba wszyscy byli zabawniejsi od niego;
- strasznie sztuczna gra, i znowu dodam, że głównie Arniego (nie nadaje się do takich filmów);
od razu zaznaczę, że lubie go, ale wyłącznie w filmach akcji
- całkowicie niezwiązana z klimatem świątecznym historia poszukiwania Turbomena, którego kochają wszystkie amerykańskie dzieci, do tego ta historia jest nieśmieszna i całkowicie niewiarygodna, co bym wybaczył, gdyby film był zabawny.

Podsumowując, życzyłbym sobie i innym, żeby Arni grał w takich filmach, w jakich czuje się dobrze.

lipen

Oceniają go najwidoczniej osoby które nie mają bladego pojęcia że film łączy w sobie wszystkie cechy idealnej komedii familijnej lub też nie potrafią spojrzeć na niego przez pryzmat rozbawionego i wzruszonego do łez dziecka...

A fakt że akurat Arni gra tatę ciamajdę i ofermę która na naszych oczach przechodzi przeobrażenie uważam za kolejny efekt komiczny w filmie i celowy zamysł reżysera...

ocenił(a) film na 3
Inesita

Nie zgodzę się

ocenił(a) film na 10
chemas

Jak śmiesz oceniać tak nisko tak fantastyczną produkcję?! To jest po prostu nie do pomyślenia, za takie nastawienie powinni Ci zbanować konto na tym portalu. To jest jakiś żart!

ocenił(a) film na 3
Admin_John

A proszę bardzo.

ocenił(a) film na 10
chemas

Aha, dobrze, że dostałeś nauczkę od najlepszego użytkownika tego portalu, którego wszyscy się boją i którego respektują, bo taki krytyk filmowy jak ja to rzadkość. Mam nadzieję, że moje słowa dały Ci do myślenia i na drugi raz zastanowisz się oceniając tak wybitne produkcje sztuki kinematografii.

ocenił(a) film na 3
Admin_John

Dobrze się czujesz ?

ocenił(a) film na 10
chemas

Tak. Dziękuję za troskę, ale nie zmienia to faktu, że nadal jestem zdenerwowany i oburzony Twoją oceną Świąteczej Gorączki z udziałem najwybitniejszego aktora wszechczasów Arnolda Schwarzeneggera.

lipen

dokładnie!
Film jest mega śmieszny, ma świetny świąteczny klimat i ogląda się go mega przyjemnie za każdym razem! A ocena 5,7 - tylko pogratulować braku gustu trollom filmwebowym;(

Shurtugal_Eragon

Po prostu mało kto dostrzega, że film jest satyrą na konsumpcjonizm, świąteczny szał zakupowy, promocje, wbieganie do sklepu jak stado baranów, itd. Obrazki żywcem jak z Black Friday. A Arnie w tym filmie po prostu wymiata.

CorporalHicks

Zgadza się! Film ma dobrą fabułę, dobrych aktorów i jest bardzo śmieszny. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
lipen

Fakt, ocena jest zbyt niska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones