PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034110}
6,5 884
oceny
6,5 10 1 884
6,7 7
ocen krytyków
Świąteczna przygoda małego Batmana
powrót do forum filmu Świąteczna przygoda małego Batmana

Ocena na poziomie 6,2 to jakaś pomyłka. Ten film to prawdziwa gratka dla fanów animacji i absurdu. Imponujący i lekko dziwaczny art direction dodają filmowi niesamowitego uroku. Historia jest prosta, ale z ujmującym finałem i morałem. Dodatkowym ukłonem w stronę fanów Batman Animated Series jest powrót kultowych aktorów dubbingowych w polskiej wersji - Batman, Alfred, Gordon, Trujący Bluszcz. Mnie kupili. W zupełności.

Jxmc

Na IMBD podobnie. Więc albo wcale taki dobry, albo nie spodobał się styl animacji.

użytkownik usunięty
toyminator

Oglądałem film w dniu premiery na Prime. Faktycznie styl animacji ubogi (to już The Batman (2004) ma lepszą animacje heh). Dałem 7/10 bo podobało mi się, lubię tą postać (co widać po loginie hehe), ale trochę się wynudziłem. Szczerze mówiąc nie dziwi mnie obecna ocena, nie jeden odcinek TASu przebija ten film.

użytkownik usunięty
Jxmc

Nie zapomnij o piosence świątecznej Jokera którą śpiewa na koniec która pochodzi z 1 odcinka Simpsonów eeee to znaczy z odcinka "Christmas With Joker"

ocenił(a) film na 7
Jxmc

Skoro jesteśmy w temacie polskiej wersji, to mam tylko jedno zastrzeżenie. Powinni byli ponownie obsadzić Andrzeja Ferenca w roli Batmana, ponieważ:

1. Był pierwszym aktorem go tu dubbingującym, włączając w to TAS i chciałbym, by zagrał go raz jeszcze

2. Głos mu się w zasadzie nie zmienił przez te 25 lat

3. Często dubbingował typowych tatuśków, a na tym aspekcie Batmana skupili się twórcy filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones