PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 498
ocen
7,8 10 1 167498
7,2 17
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

Film bardzo sredni a nawet gorzej. Gra aktorow - slaba. Po ocenie i komentarzach spodziewalem sie o niebo lepszej produkcji. Nie wiem czym sie tu zachwycac. A ten smieszek Rocco... to moze chyba rozmieszyc tylko 6 latka - zenada. W zamian polecam "Zyczenie smierci" z Charlesem Bronsonem (duzo lepszy film :)
pzdr

Ruby_3

ruuby

mowisz o sobie ze masz troche powyzej 6-ciu lat?, trafiles w sedno to nie jest film dla malolatow i nie uzywaj slow takich jak zenada itp. to tylko swiadczy o twoim wieku kolego

p.s
a film swietny tylko.. trzeba jeszcze dorosnac

Ruby_3

Pomyłką Ruby3 jest tu tylko i wyłącznie twoja wypowiedź na ten temat. Widac że nie rozumiesz o co chodzi w tym filmie. A Rocco to świetny aktor i chwali go znaczna większośc tych którzy film obejrzeli. A jak tak podziwiasz Zyczenie śmierci to je sobie oglądaj a od Świętych trzymaj się z daleka:)

użytkownik usunięty
Ruby_3

Hmm Ruby, Życzenie śmierci to zupełnie inny film, ciężko go porównywać do Świętych z Bostonu. Ten drugi film to parodia kina gangsterskiego, moim zdaniem bardzo udana. Film przede wszystkim zachowuje klimat typowy dla tego gatunku, do tego ma świetne, przerysowane, a wręcz groteskowe postacie. Podobnie fabuła. Gra aktorska moim zdaniem jest ok, a rola Willema Dafoe wręcz genialna:D

Grzes1962 Po pierwsze film jest jak najbardziej dla małolatów. Pierwszy raz obejrzałam go gdy miałam 14 lat i się zakochałam. Wracam do niego bardzo często, świetnie sprawdza się jako dobra komedia na spotkaniach ze znajomymi, dla mnie to jest film kultowy - a takie nie znają wieku.

Po drugie argument z małoletnimi internautami oblegającymi forum filmwebu przewija się w każdym twoim poście jaki miałam okazję przeczytać. Co gorsza nie towarzyszą mu żadne inne rzeczowe argumenty dotyczące filmów. Odnoszę wrażenie, że albo jesteś nędznym trollem, albo masz poważne kompleksy dotyczące wieku. Jest jeszcze trzecia opcja - nie potrafisz sformułować żadnej innej opinii ponad tą, że ktoś jest małolatem i trzeba mu odciąć dostęp do netu. Przykro mi cię tak brutalnie uświadamiać - ale to ty zaśmiecasz forum filmwebu swoimi bezsensownymi postami. Zacznij pisać o filmach, a przestań analizować wiek innych forumowiczów.

ocenił(a) film na 9
Ruby_3

sam jestes pomylka, to jeden z lepszych filmow.

ocenił(a) film na 7
Ruby_3

film jest ciekawy. Szczególnie ciekawa jest scena podsumowująca (ta ankieta).
Tego filmu imo nie ma co rozpatrywać jak zwykłej Sieki.

ocenił(a) film na 9
Ruby_3

Ty ciulu...

ocenił(a) film na 5
Ruby_3

Ten film nie jest taki zły, ale jak widzę, że ma specyficznych widzów. :)
Te sceny jak się modlą... Ten sztuczny patos. Ten film to prawdziwy horror, tylko dzięki temu że polecił mi znajomy obejrzałem do końca.

Ruby_3

tylko gimbus może wypisywac takie GŁUPOTY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones