PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 562
oceny
7,8 10 1 167562
7,2 18
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

Coś w ten deseń?

ocenił(a) film na 8

Jakie wg. Was są najlepsze filmy tego typu, pomijając oczywiście Pulp Fiction? Nie wiem
jak określić moje oczekiwania, po prostu szukam czegoś w podobnym klimacie... ;)

ocenił(a) film na 9
Achelon

Więc "Pulp fiction" jest podobne do tego filmu. W takim razie muszę obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
doliwaq

podobne klimaty ;)

ocenił(a) film na 8
Achelon

Snatch, Porachunki,

ocenił(a) film na 8
Achelon

W takim razie na pewno ci sie spodoba Smokin' Aces! :)

ocenił(a) film na 7
Achelon

Odkopie temat i polecę "Człowiek w ogniu"
Komedia to może nie jest, ale film jak dla mnie zdecydowanie w ten deseń.

ocenił(a) film na 8
LeVys

Rzeczywiście, człowiek w ogniu dobry, ale to jednak nie ten typ :)

ocenił(a) film na 7
Achelon

Też film o destrukcji wrogów, może to nie jest dokładnie to samo, ale jest kilka podobieństw.
To może polecę "Zakładnik", "Pulp Fiction".

ocenił(a) film na 9
Achelon

Witaj! Ten klimat to jest właśnie mój ulubiony klimat, więc wiem o co Ci chodzi :-)
Po części niestety zbyt wielu tego typu filmów nie ma, a po części "stety", bo właśnie dlatego ten film jest taki wyjątkowy i niepowtarzalny.
Prócz całokształtu twórczości Quentina Tarantino oraz Guy'a Ritchie, bardzo polecam również:
1. Lucky Number Slevin.
2. In Bruges.
3. From Paris With Love.
4. Shoot 'Em Up.
Ja bym ten rodzaj filmów określił jako mocne kino sensacyjne "z jajem", tak pół żartem - właściwie to nie pół, w 80% żartem i w 20% na serio :-)
Aha, jest jeszcze oczywiście druga część Świętych, ale mnie akurat do gustu nie przypadła (może miałem co do niej zbyt wygórowane oczekiwania, sam nie wiem).
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Dark_Wotisuwin

Już się miałem wylogować i nagle mnie naszło, jest jeszcze francuski film - Doberman, też rewelacja.
Dwie części Cranka (Adrenaliny) też są fajne, ale to już naciągane, to już jest trochę inny klimat.

ocenił(a) film na 8
Dark_Wotisuwin

Dzięki wielkie, będę miał co w najbliższym czasie robić :)

ocenił(a) film na 9
Achelon

Proszę bardzo, polecam się na przyszłość :-)

ocenił(a) film na 7
Achelon

"Urodzeni mordercy" tak mi się luźno ze świętymi kojarzą. Jako przykład dajesz Pulp Fiction, gdybym miał wskazać film, który kojarzy mi się z obydwoma wyżej wymienionymi( święci i pulp fiction), to wskazałbym właśnie na natural born killers.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones