PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 562
oceny
7,8 10 1 167562
7,2 18
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

Puls

ocenił(a) film na 7

Film właśnie zaczął się na Pulsie. Kto ogląda?

ocenił(a) film na 7
renia00014

Ja! Szkoda tylko, że z lektorem:-(

ocenił(a) film na 10
renia00014

ja tez :)

ocenił(a) film na 8
renia00014

TV Puls coraz częściej daje radę z wyborem filmów :) I dziś jeszcze "Spartakus: krew i piach" :)

ocenił(a) film na 8
velkoper

szkoda tylko że jakość jak z vhs'a albo słabego divx'a. gdyby nie to że się wkręciłem to odpuścił bym na rzecz dvd (trzeba by zamówić i czekać na przesyłkę)

ocenił(a) film na 9
renia00014

Legendarny film jak dla mnie. Rocco rozpierdala system na amen.

ocenił(a) film na 9
renia00014

jop, właśnie obejrzałem, po 13 latach do ostatniego razu jest jeszcze lepszy

ocenił(a) film na 8
renia00014

zaliczone:) miazga jak zwykle a Rocco i Defoe solą tego filmu..

ocenił(a) film na 8
everyman84

Dla każdego coś miłego,dla chłopców Rocco i Defoe a dla dziewczynek Connor i Murphy!

ocenił(a) film na 8
hella_266

haha strzał w dziesiątkę:) ale co sugerujesz że Rocco i Defoe nie są dla dziewczynek atrakcyjni?:)

ocenił(a) film na 8
everyman84

Myślę,że 90% kobiet lubi ten film z dwóch powodów,jeden to Norman,drugi to Sean ;) A tak na poważnie Defoe lubię jako aktora i uważam,że w tym filmie był świetny natomiast zupełnie nie rozumiem zachwytów nad Rocco mnie on głównie irytował.

ocenił(a) film na 8
hella_266

też zdążyłem zauważyć..- wpisuje sie to w schemat upodobań, no i faktycznie nie można nic chłopakom zarzucić:) Defoe sam o tym wie że za ładny nie jest, ale lubie faceta bo potrafi z tego zrobić atut i wypełnia aktorstwo treścią i ekspresją-np tutaj(ale zobacz go sobie np. w Dzikość Serca), choć w tym filmie jako kobieta też daje radę:)) o tyle fajny był Rocco że to taki pozytywny nakręcony debil o złotym sercu (włoski temperament), przeciwieństwo spokojnych i wycofanych braci Irlandczyków, przez co film zyskuje..

hella_266

hah ja jestem dziewczyną i obejrzałam ten film dla Defoe. jak dla mnie braciszków mógłby zagrać w zasadzie ktokolwiek i niewiele by to zmieniło. scenariusz broni się sam, rewelacja! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones