PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 549
ocen
7,8 10 1 167549
7,2 18
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

gorszy od tego badziewia... "Lenin w Poroninie". Koszmar...

ocenił(a) film na 8
Wojciechl0

Co ty chcesz od tego filmu? Dobre ambitne kino.

ocenił(a) film na 1
frycek49

Może się pośpieszyłem, może powinienem dać 4... Każda scena w tym filmie była przewidywalna... Zmęczył mnie ten film, a może nie miałem nastroju...?

ocenił(a) film na 8
Wojciechl0

A jakie ty miałeś podejście do typowej czarnej komedii/filmu akcji?

ocenił(a) film na 6
Wojciechl0

Nieprawda. "Lenin w Poroninie" to wielkopomne dzieło przy tym czymś.

ocenił(a) film na 9
koval1125

Panie archeologu koval1125, proszę mi powiedzieć co znaczy słowo "wielkopomne", bo w słowniku takiego słowa nie ma.

ocenił(a) film na 9
mnips

O gustach się niedyskutujące!Oglądałem premierę i oglądam setny raz teraz,a modlitwy i tekst o obojętności kieruje moim życiem!Chyba nie muszą mówić że nie jestem dzieckiem urzędników!

ocenił(a) film na 9
stiw6na9

Fajnie, ale nie bardzo rozumiem jak to się ma do mojego komentarza.

ocenił(a) film na 9
mnips

Trochę porobiony byłem :-),bo tylko o gustach się dyskutuje i prawdopodobnie spodobała mi się twoja riposta o wiekopomne do koval1125:-)!

ocenił(a) film na 9
stiw6na9

Heh, to dużo wyjaśnia :D
Co do filmu, to mimo iż nie jestem zwolennikiem zabijania, a zwłaszcza w imię Boga czy religii, to za sam przekaz oceniam film bardzo wysoko. A przekaz jest świetny: "Przestań pier...ić, że nikt nic nie robi, tylko rusz d*pą i sam coś zrób". Brakuje filmów z tak dobrym morałem. A dodatkowo biorąc pod uwagę, że T.Duffy w całym życiu stworzył tylko dwa filmy, mianowicie "Święci z Bostonu" i Święci z Bostonu II", to wielki szacun dla niego.

ocenił(a) film na 9
mnips

Polecam film:Rzeczy które robisz w Denver będąc martwym.Też wymiata.

ocenił(a) film na 9
stiw6na9

Wydaje mi się, że kiedyś widziałem ten film. Był tam taki wątek, że jakaś kolesiówa chciała, żeby główny bohater ją przeleciał, bo akurat ma owulację i chciała, żeby ją zapłodnił, a on chyba miał zginąć następnego dnia czy jakoś tak?

ocenił(a) film na 9
mnips

Dokładnie.Dialogi podobnie jak ze Świętych są dla mnie nieśmiertelne,a ile czortów na nie wyrwałem to mała bania:-)!Znikam bo na planet + film Historia Stanów Zjednoczonych według Olivera Stone'a już się skończył.Polecam jeśli nie widziałeś.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
mnips

Panie mądry....czy mógłby mi Pan powiedzieć co ma wspólnego nazywanie mnie "archeologiem" z poprawnością pisowni/wymowy języka polskiego??

ocenił(a) film na 9
koval1125

Oczywiście, że mogę. Otóż nie ma absolutnie nic wspólnego. "Archeolog" odnosił się do odpowiadania na wątek z 2012 r.

ocenił(a) film na 9
Wojciechl0

Dałem się złapać na TWÓJ komentarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones