PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 562
oceny
7,8 10 1 167562
7,2 18
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

Willem Dafoe

ocenił(a) film na 7

Dla tej jednej sceny z Willemem Dafoe (kiedy przychodzi do domu bossa Yakavetty w przebraniu prostytutki) - wszystko! To było jak wygrana na loterii, piękne! : D

Trzeba przyznać, że gdyby nie postać grana przez Dafoe to film nie byłby tak urzekający. Totalny wariat, który ciągnął całość do przodu.
Tyle, że już nigdy nie spojrzę na Normana Osborne'a w ten sam sposób x__X

lati

całkowicie się zgadzam. po za tym za scenę: ,,There was a FIRE FIGHT!'' powinien dostać moim zdaniem Oscara. w ogóle po tym filmie to teraz jeden z moich ulubionych aktorów.

ocenił(a) film na 8
lati

Moją ulubioną sceną jest wejscie smoka w wykonaniu Rocco. Wpada jak szalony i pakuje żelazko, płatki, puszki i inne pierdoły najważniejsze do przeżycia w miejskiej dżungli :D

ocenił(a) film na 7
guerillerro

O Boże, to też było przepiękne! : D A już zwłaszcza to żelazko (potem tak bardzo przydatne) xD
Ogólnie ten film składa się z mnóstwa takich właśnie maciupkich momentów, bez których byłaby kaszanka.

ocenił(a) film na 6
lati

Zgadzam się. To momenty przesądziły o wartości tego filmu, bo ciężko tu mówić o jakimkolwiek podłożu ideologicznym;) Osobiście podobał mi się jeszcze zakamuflowany Rocco w kominiarce i to jak spytał, czy kot żyje, gdy wnętrze kota robiło już za wystrój wnętrz nomen omen;)

ocenił(a) film na 8
guerillerro

Te puszki także zwróciły moją uwagę. Ładował do torby co popadnie, całkowicie bezmyślnie. Film rewelacja! :D

ocenił(a) film na 8
Zbik2005

nie no kolego toż wsio się przydało się ;) żelazkiem zatamowali krwotoki, a potem zapili i zagryźli płatkami ;)
ogólnie Rocco to pozytywny świr dla mnie, macanie cyca w jego wykonaniu to wyższa szkoła jazdy hehe

ocenił(a) film na 10
guerillerro

Rocco jest takim irytującym elementem który musiał zaistnieć żeby pokazać żeby pokazać jak się nie powinno zachować :) i żeby jeszcze bardzo zgloryfikować świętych także film cudowny. Dodatkowo najśmieszniejsza chyba scena jak go wkręcili że chcą go zabić, a potem nie wiedział jak się wysłowić: F*CK, F*CK, F*CK - poezja :P

ocenił(a) film na 8
DrumerPL

tłumaczenia tej pięknej sentencji nie podejmowałbym się ;)

ocenił(a) film na 10
guerillerro

Tego nie trzeba tłumaczyć, ale fakt faktem że tu chyba nic nie trzeba dopowiadać, sam film daje wiele do myślenia :)

ocenił(a) film na 10
lati

moja scena to jak Will wkurza się że chyba gra w operetce i zaczyna tańczyć <3

ocenił(a) film na 9
lati

A mi się bardziej podobał mój ukochany Norman Reedus i Rocco, on to był totalny świr :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones