PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10213}

Święci z Bostonu

The Boondock Saints
7,8 167 494
oceny
7,8 10 1 167494
7,2 17
ocen krytyków
Święci z Bostonu
powrót do forum filmu Święci z Bostonu

co w nim takiego?

ocenił(a) film na 4

Obejrzałam film po zobaczeniu wielu dobrych ocen i recenzji. Jestem rozczarowana tym
filmem, nie wiem co w nim takiego fajnego, mnie zdecydowanie nie zachwycił

ocenił(a) film na 10
karolina100

co w nim takiego? przede wszystkim specyficzny, lekko zwariowany klimat - coś na kształt Pulp Fiction. wartka, świetnie rozwijająca się akcja. dużo strzelaniny - ja to uwielbiam, zwłaszcza, kiedy broń jest konkretna ;-) rewelacyjna gra aktorska - niesamowity, jak zawsze, Willem Dafoe, przystojny, zadziorny i po prostu świetny Norman Reedus. plus masa naprawdę fajnych 'smaczków' - klnący barman, rosyjska mafia, agbet fbi-gej. jak ktoś lubi filmy sensacyjne z przymróżeniem oka i doborową obsadą - film musi mu się spodobać.

ocenił(a) film na 9
suicideblonde90

Nic dodać, nic ująć : )

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
karolina100

Zaje***y film. Ogólnie jestem świrem i właśnie takie filmy uwielbiam oglądać. Szalona fabuł, poczucie humoru, akcja. Czego tu chcieć więcej??
A może wątek dramatyczny lub dramatyczno-romantyczny??? Miłość, zdrada, patologia w rodzinie. Hehe.
Powstają filmy komediowe i romantyczne, akcji i science fiction, westerny i horrory i powstają takie filmy jak ten ( chociaż nie można go sklasyfikować do żadnej grupy) czyli klasyk.

karolina100

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

karolina100

Przede wszystkim to, ze na jego produkcje nie mialy wplywu feministki

ocenił(a) film na 10
karolina100

Przesłanie i aż chciałoby się, żeby w Polsce tacy Święci się pojawili. Tęsknota za sprawiedliwością

karolina100

oczywiście... każdy ma prawo do swojwgo zdania... ale uważam, że nie masz racji... obejrzyj proszę raz jeszcze ten film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones