PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426709}

Święta Thomasa Kinkade`a

Christmas Cottage
6,6 569
ocen
6,6 10 1 569
Święta Thomasa Kinkade`a
powrót do forum filmu Święta Thomasa Kinkade`a

Piękny film...

ocenił(a) film na 9

Ten film był przepiękny. Kiedy początkowo zobaczyłam na filmwebie, że jest to film familijny i w dodatku ma słowo "christmas" w tytule to od razu się do niego zniechęciłam bo spodziewałam się, że będzie to kolejna głupia komedia o rodzinnych świętach. Okazało się, że bardzo się myliłam. Przepłakałam większość filmu (bo ja to taka płaczka jestem:P). Film rewelacyjny. Z czystym sumieniem mogłam mu wystawić 9 i dodać do grona moich filmów ulubionych:)

madzia19729

Na początku również byłam nastawiana bardzo neutralnie do tego filmu. Po obejrzeniu jestem nim zachwycona. To piękny film. Również przepłakałam większość. Fantastyczny film.

ocenił(a) film na 10
madzia19729

Film jest magiczny. Ciepły i wzbudza emocje. Też płakałam :P

ocenił(a) film na 8
dammit

Ja też płakałam :) ale również muszę dodać, że ten film jest przepiękny :) pełen ciepła, miłości, ludzkiej życzliwości i daje do myślenia :)

ocenił(a) film na 10
Sylwinka1991

oglądam go w każde święta. :)
zachwycający - to już dla mnie część tradycji świątecznej.
Święta bez tego filmu to dla mnie niemal jak święta bez Kevina! :) :D

ocenił(a) film na 8
dammit

No w święta to na pewno fajnie się ogląda :) tak zgodnie z tym klimatem świąt :)
Ja na ten film natknęłam się dopiero teraz bo nie cały miesiąc temu rozpoczęłam przygodę z serialem "Supernatural" i wtedy właśnie "poznałam" Jareda Padaleckiego :) spodobał mi się w roli Sama i chciałam zobaczyć jakieś filmy z jego udziałem :)
Jak przeczytałam opis tego filmu to od razu stwierdziłam, że na pewno go obejrzę bo uwielbiam dramaty oparte na faktach :) Oby więcej takich filmów :)

ocenił(a) film na 10
Sylwinka1991

Ja trafiłam na film przypadkowo, bo swego czasu dość często leciał na HBO. Zauważyłam tam Jareda, bo jestem na niego jak i Jensena, Mishe, bardzo wyczulona własnie z uwagi na supernatural i automatycznie zatrzymałam się na tym kanale. No i oczywiście nie pożałowałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones