PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667811}

Święta czwórca

Svatá čtveřice
6,2 4 480
ocen
6,2 10 1 4480
5,0 3
oceny krytyków
Święta czwórca
powrót do forum filmu Święta czwórca

Znam poniekąd kulturę czeską. W większości przeważa tam ateizm, a kościoły często bywają na skraju upadku, toteż ten wątek wydaje mi się pokolorowany trochę za bardzo na pokaz i z myślą o szerszej publice. Często słyszy się określenie ... czeskie kino ... tutaj to kino robi znaczą różnicę. Świetna, przezabawna komedia ... dawno się tak nie ubawiłem. Bardzo prosta a zarazem ciekawa i wciągająca fabuła okraszona świetną muzyką w tle. Film krótki i treściwy ... aż szkoda że się kończy ... na domiar naprawdę zaskakująco :) 8/10 polecam ludziom z dystansem :)

Adash

A ja jestem lekko rozczarowana i zawiedziona tą produkcją. Hrebejka stać na znacznie więcej, ten film uważam za jeden ze słabszych w jego niebanalnym dorobku - zabrakło mi tu przewrotności i kpiarstwa, które znaczyły jego poprzednie filmy... "Święta czwórca" jest równie przeciętna jak "Do Czech razy sztuka", zbyt duży ukłon w stronę komercji - wszystko takie grzeczne i wychuchane, aż się prosi o odrobinę szaleństwa przy tak nietypowym temacie.

ocenił(a) film na 9
Adash

Znakomity film. U nas nawet do głowy by nikomu nie przyszło zbudowanie takiej intrygi.
Kołtun dalej szaleje. Film sympatyczny i wizjonerski. Przyjaźń lepsza niż zdrada.

ocenił(a) film na 9
Adash

Zgadzam się z Tobą w 1000% !!! Tak jest jak mówisz. Film to film i nie ma o czym mówić . Świetna komedia !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones