PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667811}

Święta czwórca

Svatá čtveřice
6,2 4 480
ocen
6,2 10 1 4480
5,0 3
oceny krytyków
Święta czwórca
powrót do forum filmu Święta czwórca

I muszę powiedzieć,że to całkiem dobry Czeski film,taki na pełnym luzie,a wy co myślicie o pomyśle
bohaterów z zamianą partnerów,i spróbowaniu z nimi innych doświadczeń,mielibyście na to
odwagę?;D,bo jeśli chodzi o mnie to chyba bym się zgodził,tylko to zależy jeszcze z jaką parą;D

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Ja obejrzałam film wczoraj na Canal +. Da się obejrzeć, jakkolwiek dla mnie to kompletnie surrealistyczna sytuacja - ani ja, ani mój partner zupełnie nie pojmujemy takich potrzeb, cóż dopiero ich realizacji. Dla mnie związek to wyłączność na seks, nawet jeśli po 9 latach wkrada się rutyna w życie łóżkowe - istnieją inne metody jego urozmaicenia, niekoniecznie wymagające udziału w tym osób trzecich (i czwartych, hehe)...

ocenił(a) film na 7
Chrumka_filmweb

Nom dobra,a gdyby Cię facet pociągał,i Ci podobał,a twojemu facetowi,podobała partnerka;););),a jakie urozmaicenia,np.proponujesz?;D

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Podobają mi się inni faceci, mojemu facetowi podoba się wiele innych kobiet, ale wierność to dla nas podstawa związku i tyle :-) A o urozmaiceniach pisać nie będę, bo to już odchodzi raczej za bardzo od komentowania filmów, a za bardzo wkracza w kwestie prywatne ;-)

ocenił(a) film na 7
Chrumka_filmweb

He He,oki to nie wypytuję więcej,ale jeśli chodzi o zamianę partnerów,to bym rozważył jednak;D

jazdowicz2666

Ty szatan za dużo myślisz, będziesz później wychowywał dzieci sąsiada i tyle.
Prawda jest taka, że można robić co się chce o ile partnerce to nie przeszkadza, może się jednak okazać, że facet z którym poszła jest lepszy w łóżku i miałbyś żal, że laska zostawia ciebie dla niego.

ocenił(a) film na 7
baraqs

To wtedy ty byś miał jego partnerkę w odwecie;D

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Dla mnie jest to sytuacja surrealistyczna zupełnie nie do przyjęcia w kochającym się związku. Jeśli podchodzimy do seksu na zasadzie nuda to zmieniamy, wymieniamy, dodajemy, odejmujemy partnerów to nie widzę w tym związku prawdziwego uczucia. Nie wierzę, że w takie trójkąty, czworokąty, pięciokąty czy inne konfiguracje, które byłyby pozbawione zazdrości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones