PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011779}
5,3 2 439
ocen
5,3 10 1 2439
4,2 6
ocen krytyków
Święta inaczej
powrót do forum filmu Święta inaczej

Kolejna komedia romantyczna po Listach do M i Miłość jest wszystkim gdzie akcja rozgrywa się w święta Bożego Narodzenia. Kiedy skończą się tego typu komedie w naszym kraju???????

sador1991

A dlaczego mają się kończyć? Bo Ty tak sobie życzysz? Myślisz, że Listy do M zyskały taką popularność bo nikt nie lubi filmów tego typu? Polacy kochają takie filmy i kochają święta Bożego Narodzenia.

ocenił(a) film na 10
sador1991

sador1991 - Wydaje się, że ten film to nie jest do końca komedia romantyczna i właśnie może być czymś innym niż te Listy do M itp. Liczę, że to będzie film, który pozwoli na zatrzymanie się i chwilę refleksji przed świętami.

borru

Scenarzysta "Parady serc " i "Miłości do kwadratu" - hmm widzowie nie oszaleli na ich punkcie

Amfios

Aha jeszcze PISF sfinansował więc może być niestety źle :)

Amfios

Ojej - producenci "Futro z misia" ?!

ocenił(a) film na 10
Amfios

A PISF dlaczego jest dla Ciebie wyznacznikiem złej produkcji? Z tego co się orientuję, to każdy może się starać o to dofinansowanie i dotacja jest przyznawana automatycznie przy spełnieniu kryteriów typu: polskie plenery, polska ekipa itp.

borru

a ja bym wolał aby nie bywała "przyznawana automatycznie "- czy to nadal komuna ? - może lepiej nie przyznawać , tylko przenieść budżet na przyszły rok dla produkcji które będą po prostu dobre ?

Amfios

Jeśli produkcja zarobi dużo to pisf dostaje kasę z powrotem

Amfios

No to się ucieszysz, jak się dowiesz, ze nie dostają automatycznie i trzeba merytorycznie przekonać komisję, że projekt ma ręce i nogi. Zresztą wszystko jest w protokołach dostępnych na stronie PISF. W tym czasie, co wszyscy narzekają na filmy, których nawet nie widzieli, mogliby sobie poczytać o mechanizmach dofinansowania, skoro ich tak ono boli ;)

Amfios

Bedzie syf

sador1991

Niekoniecznie. Jeśli tak sobie zakładasz - pewnie znajdziesz wiele mankementen; z zasady.

sador1991

Następny, któremu nic nie odpowiada, to nie oglądaj i już...

borru

Taką mam również nadzieję.

sador1991

Masz wybór, nie podoba Ci się nie oglądasz. Tylko dlaczego skoro Ci się nie podoba to ma tego nie być? Może ktoś takie kino lubi.

mhen

Swietny film ! Wlasnie wyszliśmy z premiery. Usmialam się jak kawka, więcej, popłakałam ze smiechu :) A szlam z nastawieniem, że znowu będzie gniot.
Nie obawiajcie się, idźcie na ten film, nie będziecie żałować

jbocian

Zgadzam się, dawno nie widziałam tak fajnego świątecznego filmu. :)

sador1991

Listy do m 5 pokazują, że nie prędko

sador1991

Fajnie pisać recenzję filmu kiedy się go jeszcze nie widziało :) Polecam Wam obejrzeć może zmienicie zdanie.

lipaz

Może Netflix wrzuci ten filmik

sador1991

Jak ludzie przestaną oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones