PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12106}

Święta w Connecticut

Christmas in Connecticut
5,9 1 336
ocen
5,9 10 1 1336
Święta w Connecticut
powrót do forum filmu Święta w Connecticut

W którym momencie w tym filmie występuje Arnold? W ciekawostkach jest napisane, że grał jakiś epizod.

ocenił(a) film na 10
Axel

Szczerze powiedziawszy nie widziałem tam Arnolda, sam film oglądałem chyba ze sto razy z siostra, to taki nasz rytuał był, łącznie z oglądaniem Jańcia Wodnika J.J. Kolskiego. Obejrzę go sobie jeszcze raz bardziej dokładnie i napiszę, czy rzeczywiście Arnold się w filmie gdzieś "schował".

artsusmm

Arnold jest wymieniony jako "Człowiek na krześle na przeciwko Media Truck". Jeśli znasz ten film dobrze to byłbym wdzięczny gdybyś to sprawdził :)

Axel

ZNALAZŁEM SCENĘ Z UDZIAŁEM ARNOLDA SCHWARZENEGGERA W TYM FILMIE: !!!!!
A więc tak:

Nie wiem jaką wy macie wersję, ja zripowałem ze swojego VHS-a ten film z polskim lektorem i za niedługo wstawię na chomikuj. Nie wiem jakie wy macie wersje ale u mnie scena ze Schwarzeneggerem zaczyna się w 01:13:07 a sam Schwarzenegger jest widoczny w 01:13:19 - 01:13:22. A więc Arnold jest widoczny w tym filmie przez 3 sekundy.

Znaleźliście?

ocenił(a) film na 10
cyborg.vandamme

Wydaje mi się że Arnold, to człowiek który siedzi na krześle pod tym namiotem, z kocem na kolanach i rozmawia przez telefon, w zasadzie w tym samym czasie co podał cyborg.vandamme u mnie też jest widoczna ta scena.

artsusmm

To jest Arnold już to wiemy na 100%.

ocenił(a) film na 7
artsusmm

Prawie jak Stallone w 'Klute'... ale w końcu reżyserował.

ocenił(a) film na 10
cyborg.vandamme

film dostępny na moim chomiku - artsusmm

artsusmm

na moim chomiku również - rockystallion

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones